In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۲۷ | کد خبر : 61509
 • Print Friendly

  جزئیات شلیک ناو آمریکایی به قایق های سپاه

  مقامات ناو آمریکایی USS Mahan مدعی شدند قبل از شلیک به سمت قایق های ایرانی اقدام به برقراری ارتباط رادیویی با آنها کرده و درخواست کرده که قایق های ایرانی از سرعت خود بکاهند اما قایق های ایرانی پاسخی به این درخواست نداده اند.

   

  خبرگزاری رویترز دقایقی پیش اعلام کرد که یک ناو آمریکایی در تنگه هرمز اقدام به شلیک سه تیر هشدار به سمت چهار قایق تندروی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کرده است.

   

  رویترز با اعلام این خبر به نقل از دو مقام نظامی آمریکایی که نام آنها فاش نشده است نوشته است که قایق های تندروی ایرانی روز یکشنبه با سرعت بسیار بالا به سمت این ناو آمریکایی در حرکت بوده اند که با این شرایط مواجه شدند.

   

  به گفته این مقامات ناو آمریکایی USS Mahan قبل از شلیک به سمت قایق های ایرانی اقدام به برقراری ارتباط رادیویی با آنها کرده و درخواست کرده که قایق های ایرانی از سرعت خود بکاهند اما قایق های ایرانی پاسخی به این درخواست نداده اند.

   

  جزئیات شلیک ناو آمریکایی به قایق های سپاه

   

  در نتیجه این ناو که مشغول اسکورت دو شناور دیگر آمریکایی بوده است اقدام به شلیک سه تیر هشدار کرده است و همچنین کی هلیکوپتر آمریکایی نیز با پرواز از عرضه ناو اقدام به پرتاب منور دودزا به سمت قایق های ایرانی کرده است.

   

  این مقامات گفته اند در حین این واکنش، قایق های ایرانی به فاصله ۸۰۰ متری ناو آمریکایی USS Mahan رسیده بودند.

   

  گفتنی است که پیش از این در ماه اکتبر سال ۲۰۱۶ نیز اتفاق مشابهی رخ داده بود و یک شناور گشت زنی آمریکا در مواجهه با قایق های تندروی سپاه اقدام به شلیک سه تیر هشدار کرده بود. در این ماجرا قایق های ایرانی به ۲۰۰ متری شناور مذکور با نام USS Squall رسیده بودند.

   

  دونالد ترامپ پیش از این در رقابت های انتخاباتی خود گفته بود که اگر قایق های ایرانی در خلیج فارس مزاحمتی برای شناورها و ناوهای آمریکا ایجاد کنند به آنها شلیک خواهد کرد./تابناک

   

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار