In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۵/۲۸ - ۹:۴۳ | کد خبر : 34073
 • Print Friendly

  جزئیات پناهندگی ورزشکار ایرانی در کشور پرتغال

  چند روز پيش که خبر پناهندگي يک قايقران ايراني در پرتغال به گوش مي رسيد همه نگاه ها به سمت آرزو حکيمي قايقران المپيکي تيم ملي رفت اما به سرعت اين خبر تکذيب شد و بعد مشخص شد که پناهندگي در پرتغال کار يکي ديگر از قايقرانان بوده، قايقراني به نام شروين پاکدلان که تنها 17 سال دارد.

   

   

   

  شرق پرس: تیم ملی قایقرانی ایران در حال بازگشت از آلمان به ایران بود که مربیان تیم ملی متوجه می شوند شروین پاکدلان با وجود گذر از گیت دوباره برگشته و به عبارت دیگر فرار کرده است.

   

   
   حالا این ورزشکار ایرانی درخواست پناهندگی در این کشور اروپایی را داده است. چند روز پیش که خبر پناهندگی یک قایقران ایرانی در پرتغال به گوش می رسید همه نگاه ها به سمت آرزو حکیمی قایقران المپیکی تیم ملی رفت اما به سرعت این خبر تکذیب شد و بعد مشخص شد که پناهندگی در پرتغال کار یکی دیگر از قایقرانان بوده، قایقرانی به نام شروین پاکدلان که تنها ۱۷ سال دارد.

   

   
  آخرین اخبار حاکی از آن است که وی به درخواست خانواده مادری اش از فرودگاه فرار کرده تا نزد آنها در پرتغال بماند این در حالی است که پدر این ورزشکار به شدت از دست اهمال فدراسیون قایقرانی شکایت دارد.

   

  ناگفته نماند کرمی مربی تیم ملی قایقرانی به دلیل پناهندگی این ورزشکار در پرتغال از سمت خود اخراج شده است این در حالی است که وی می گوید هیچ اطلاعی از تصمیم پاکدلان نداشته است./جام جم

   

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار