In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۵/۱۹ - ۱۵:۴۷ | کد خبر : 33508
 • Print Friendly

  جزئیات کمپین ” نه به خرید خودرو صفر ” در فضای مجازی

  اكنون در فضاي مجازي كمپين تبليغاتي از سوي مردم به راه افتاده كه در نوع خود جالب است. بسياري از كساني كه پاي اخبار فروش فوري شركت‌ها نظر مي‌گذارند، خواستار تحريم خريد خودرو تا ارزاني شده‌اند و در فضای مجازی درخواست می کنند که بقیه هم به کمپین " نه به خرید خودروی صفر" بپیوندند.

  جزئیات کمپین " نه به خرید خودرو صفر " در فضای مجازی

   

   

   

  شرق پرس: در یک ماه گذشته اگر هر روزنامه پرتیراژ و سایت‌های خبری را باز کرده باشید با یکی از آگهی‌های فروش فوری، نقدی، شرایطی و غیره شرکت‌های واردکننده خودرو مواجه شده‌اید. این موضوع با نزدیک شدن به توافق ژنو پررنگ‌تر شده و به یکباره قحطی خودروهای خارجی و امتناع از فروش شرایطی شرکت‌های وارد‌کننده به سر آمده است!
   
   
   

   حالا این شرکت‌ها با منت نهادن بر سر مردم عرضه خود را بیشتر کرده‌اند، اما با وجود ارزان و تثبیت شدن نرخ دلار که بهانه این شرکت‌ها برای گران‌فروشی بود، روی قیمت نهایی آنها اثر نگذاشته است، یعنی شرکت‌های واردکننده همچنان با طمعکاری به دنبال فروش بیشتر با همان قیمت دو ماه پیش خود هستند.

   

  در شرایطی که دلار حداقل در سه ماه گذشته روی ۲ هزار و ۹۰۰ تومان ثابت مانده و قطعاً باید نرخ خودروهای خارجی و مونتاژی نیز ارزان‌تر شود.

   

  اما اکنون در فضای مجازی کمپین تبلیغاتی از سوی مردم به راه افتاده که در نوع خود جالب است. بسیاری از کسانی که پای اخبار فروش فوری شرکت‌ها نظر می‌گذارند، خواستار تحریم خرید خودرو تا ارزانی شده‌اند. فرهنگ نخریدن جنس‌گران برای ارزان شدن تا مرز اعتدال در بسیاری از کشورها به صورت خودجوش جواب داده و اکنون مردم در بازار خودرو می‌خواهند همانند بازار آجیل و خشکبار ثابت کنند که این شرکت‌ها هستند که محتاج مردمند نه مردم محتاج آنان. اظهارنظر‌های جالبی که در فضای مجازی برای «نه» گفتن به پیشنهاد فروش خودرو مطرح شده حاکی از خشم مردم از احتکار و گران فروشی شرکت‌هاست.

   

  برخی از اظهار‌ها در نوع خود جالب هستند مثل:

   

  – خرید خودرو ممنوع تا زمانی که ارزش خریدن داشته باشن.

  – به نخریدن ادامه می‌دهیم. نتایج آن را از پیش‌فروش خودروها می‌بینیم.

  – میشه دید تا حالا که مردم پیروزن، به زانو درآمدن گرانفروشان و اجحافگران را می‌بینید؟

  – همه نمایندگی‌ها از ترس ارزون شدن، می‌خوان خودروهاشون رو چکی و قسطی به مردم قالب کنن.

  – فکر کردن خیلی زرنگن. چند میلیون تخفیف رو ماشینشون میدادن. الان تخفیف رو برداشتن به جاش زدن اقساطی بدون بهره! اینا مردم رو چی فرض کردن!

  – اندکی صبر سحر نزدیک است!

  – واقعاً دست مردم به خاطر نخریدن درد نکنه. ایشالا یه روز همه ایرانیا بهترین ماشینا که واقعاً لایقش هستن رو سوار بشن.

  – خیلی دوست دارم روی این شرکت‌ها رو زمین نزنم یه لگن ازشون بخرم ولی حیف که جیبم خالی خالیه. . !؟

  – دوستان سه الی چهار ماه دیگه یعنی تا اردیبهشت که اساساً ماه کاهش قیمت خودرو است، لطفاً تحریم خرید خودرو را ادامه دهید.

  – زنده باد بر غیرت کسانی که این خودروها را نخرند. . .

  – وقتی شنیدن می‌خوان تحریم خودرو را بردارن و قراره کار و کاسبیش خراب شه و اروپایی‌ها جاشو بگیرن داره از مردم التماس می‌کنه که فرغوناشو بخرن.

  – تا دیروز می‌گفتن قطعه نیست تولید نداریم و این حرفا، حالا که زمزمه کاهش قیمتا هست فروش ویژه دارن!

  – هی ما میگیم نره اینا میگن بدوش، بابا ما تا قیمت خودرو متعادل نشه نمی‌خریم، حالا ۱۰ ساله هم که قسطی کنن فایده نداره.

  – چون دیدند تحریم‌ها داره کم میشه و ماشین‌های کره‌ای و اروپایی وارد میشه خودشون میدونن کسی دیگه این‌ها را نمیخره. . .

  – قیمت دلار و خودرو و همه کالاها در سراشیبی سقوط است. پس برای خرید ماشین فعلاً دست نگه دارید مطمئن باشید با این کار دلالان و گرانفروشان را تسلیم خواست و اراده آهنین خود می‌نماییم. به امید خدا.

  – چرا یهو اینقدر مهربون شدن این نمایندگی‌های خودرو؟!

  – زحمت نکشین تا قیمت منطقی حاکم نشه خودرو نمیخریم. . . زور الکی نزنید. . .

  – یه چیزی رو دقت کردید که همه نمایندگی‌ها از امروز فروش ویژه زدند یعنی با شروع توافقنامه ژنو یادشون اومده سریعتر باید خودروهاشون رو بفروشن فروش خودروهای باد کرده شون.

  – بنده از کسانی هستم که تصمیم داشتم ماشینمو با صفر عوض کنم ولی به حرمت مردم و تحریم گرانفروش‌ها فعلاً دست نگه داشتم. . .

  – قیمت دلار در سراشیبی سقوط است و بعد از آن نیز قیمت همه کالاها شروع به پایین آمدن می‌کند. پس عقل ایجاب می‌کند که برای خریدن هر چیزی فعلاً دست نگه دارید به خصوص ماشین.

   
   
   
   
   
   
   
   
   
  جوان

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  ۳۳ نظر برای “جزئیات کمپین ” نه به خرید خودرو صفر ” در فضای مجازی”
  1. ناشناس گفت:

   سلام .دوستان بیاید درسی به این خودرو سازهای ….بدیم و فقطم با نخریدن لگنمهاشون میشه این کار و به سر انجام رسوند از مدیر عامل بگیر تا مدیر های دون پایشون همه … ……. ازتون خواهش میکنم مردم تحت هیچ شرایطی خودرو نخرید……

   • کوروش گفت:

    برای همیشه نمیخریم – تولید کنندگان خودروی داخلی آنقدر بی…. هستند که حتی کشور چین نیز خریدار خودروی اینان نیستند . اما چینی هایی که جنس چینی درست میکنند الانه در ایران فروش دارند –
    همین ماشینهایی که ازشان خریدیم را استفاده میکنیم و پول خرید را در بانک با سود ۲۲ درصد میگذاریم و هزینه بنزین و تعمیر همین ماشین را تامین میکند
    مشکلات مهمتری از خرید خودروی صفر در زندگی داریم
    بایستی این فرهنگ زشت پز دادن و فخر فروشی با ماشین در ایران را همگی با هم نابود کنیم
    این فرهنگ چشم و هم چشمی باعث شده که تولید کنندگان با هر کیفیتی که خواستند تولید و عرضه کنند و متاسفانه مردم ایران هم فقط میخرند !!!

    برای همیشه خودروی صفر نمیخریم تا در انبارهایشان بماند و خراب شود
    بزودی سهامشان نیز از بین میرود و ورشکسته میشنود و میفهمند که در سال ۲۰۱۵ بایستی تولیدات ۱۹۹۱ را کنار گذاشت نه اینکه حتی به ۳ برابر قیمت بفروشند
    آن هم با منت و پیش فروشی !!
    بقول قرآن کریم
    لکم دینکم ولی الدین
    ما بر تصمیم خود میمانیم
    و
    شما نیز بر تصمیم خود بمانید
    ببینیم چه کسی برنده و بازنده است

  2. ناشناس گفت:

   با نخریدن خودرو ایران خودرو مجبور میشه تعطیل کنه و به خواسته های مردم احترام بگذاره فقط و فقط با نخریدن خودرو میشهن به ارزش و احترامی که مردم عزیز میخوان رسید. مردم خودرو نخرید…… مردم با نخریدن شما جلوی …. یه مشت فرصت طلب رو میگیرید مردم برای پول خودتون ارزش قاعل شید مردم نگذارید پولتون رو محترمانه از جیبتون در بیارند. خودرو نخرید….

  3. امید گفت:

   دیگه اون دوران گذشت…. من حاضرم جنسها گرون تر بشه سخت تر از این هم زندگی بکنم ولی عزت و شخصیتمون زیر سئوال نره! این داستانی که خودروسازهای (متآسفانه) هم وطن طی این چند دهه سر مردم آوردن به والله غربی ها همچین کاری با ما نکردن! فقط ما ملت موندیم چرا باید ایرانی ارزش خواسته هاش حتی از عقب افتاده ترین کشورها هم پایین باشه؟ تا کی جوان ایرانی حسرت وسیله خوب و بخوره؟ تا کی وسیله با کیفیت رو فقط تو پوسترها ببینیم؟ ما حاضریم کل رفت و آمدمون و پیاده بریم ولی این دو شرکت….به مردم و نداشته باشیم ولو ضرر هم بکنیم ارزشش رو داره؟ آهای ملت ارزش ما رو اینا نمی تونن تعیین کنن! خدایی یه نگاه به تعداد صفر مبلغ ماشین هاتون بکنین … خجالت نمی کشین

  4. اکبر گفت:

   خبر همشهری امروزرو بخونید هیوندا اکسنت ۴۸ ملیون در مناطق ازاد اونوقت ما باید ۴۰ ملیون پول پرشیا بدیم ایشالا سر خودرو ساز ها به سنگ بخوره

   • علی گفت:

    آقا این قیمتا با دلار و هزینه های جانبی و سود و کلی چیزای دیگه شده ۴۸ تومان تازه دلال بازیا هم توش هست ببین اگه مسقیما دولت این خودرو ها رو وارد کنه ۳۰ تومان هم در نمیاد

  5. ali@yahoo.com گفت:

   عزیزان جان هرکس را دوست دارید این فرغونها را نخرید مردم چه گناهی کردند حقوق کارگر در ایران ۲۵۰ دلاره در کشورهای منطقه خلیج فارسی ۲۵۰۰ دلاره بعد ما باید ماشین را سه برابر اونها بخریم موقع بالا رفتن نرخ بنزین میگن فوب منطقه آخه چرا قیمت خودرو نباید فوب منطقه باشه فقط این آمار را هم داشته باشید در انگلیس ۵۵ میلیون خودرو وجود داره ودر سال ۲۰۱۳ تعداد ۱۸۳۷ نفر براثر تصادف فوت کردند ولی در ایران ۱۴ میلیون خودرو داریم وسالیانه ۱۸ تا ۲۰ هزار نفر فوت میکنند حالا درصدی زیاد عامل انسانی تاثیر داره ولی شما پراید وپژو که خودبخود آتش میگیره را درنظر بگیرید جواب این همه خونهایی که دراین سالیان به ناحق ریخته شد کی میخواد بده همه ما توی فامیلهای نزدیکمون یک نفر را داریم بخاطر این فرغونها کشته شده حداقل بخاطر احترام به خون ناحق اونها نخرید مردم حداقل توی این مورد خواهشا همکاری کنید و واسه همه تبلیغ کنید نون شب نیست که واجب باشه

  6. kian گفت:

   میگن از بخش دولتی حمایت کنید. چند سال باید حمایت کرد ۳۷ سال؟
   خوب اگه تاثیر داشت تا حالا باید نتیجه میداد.۳۷سال بدون تغییر فقط کاهش کیفیت!افزایش قیمت.

  7. rm گفت:

   خودرو سازان به این نتیجه نرسیدین که دیگه وقتشه کیفیت وقیمت ارزان وخودروهای استاندارد برندهای معتبر رو به مردم شریف ایران عرضه کنندو اینقدر به این مردم خیانت نکنند.

  8. فرزاد گفت:

   با سلام
   دوستان چندتا نکته عرض گنم:
   ۱- آقای قلعه بانی یکی از مدیران بسیار با کفایت قبلی ایرانخودرو به قول آقای دکتر منوچهر منطقی که ایشان هم از مدیران بسیار با کفایت ایرانخودرو بودند می گوید:اقای منطقی گفت نزدیک به ۷۰۰۰ نفر را فقط با توصیه هایی که نمیشد کاریش کرد و نپذیرفت استخدام کردم(یعنی نور چشمی و با اجبار)
   برای اینکه مهندسشون بره دستشویی باید کارمند بگیرن تا ایشون را ببره دستشویی.هزینه سفرهای خارجی به بهانه ارتقا کیفیت خودروها سر بفلک کشیده.پاداشهای میلیونی سه ماهه هم که فقط پول ۶ ماه یک کارمند در ادارات دولتیه.خوب بابا ریزش نیرو بزنید. از این طریق کاهش هزینه کرده و قیمت تمام شده را کاهش بدید.کدام عقل سلیمی گفته منافع ۱۰۰۰۰ نفر را به ۷۵۰۰۰۰۰۰ ترجیح بدید؟؟؟کدام عقل سلیم گفته؟؟؟
   ۲-مردم الان انباراشون پر شده.ادامه بدید .من خودم دارم ماشین بخرم ولی بخاطر مردمم اینکار را نمی کنم .والله نمی خرم.
   ۳- ما با خرید خودروی داخلی فقط به خودمان ظلم می کنیم.چقدر کشته بدیم؟؟؟چقدر خرج ماشین صفر کنیم.در واقع در واقع هزینه تعمیرات بعد از تحویل خودرو ۵درصد قیمت خرید خودرو است.برید حساب کتنید بیشتر هم میشه.
   ۴- نکته جالب : مالیات بر ارزش افزوده بر سود خالص تعلث می گیرد.برید ببین تو فاکتور فروش مالیات ب ارزش افزوده که ۸ درصد سود خالص است چقدره قیمت تمام شده خودرو استخراج میشه.تازه قیمتی که خودروسازها اعلام میکنه دولا پهنا هست.
   ۵- در پایان به خودرو ساازان هشدار می دهیم که دوران سواری گرفتن از مردم شریف ایران گذشته است.و باید در برابر خواست این ملت بزرگ تمکین کنید .
   راستی از حمایتهای وزیر صنعت از خودرو سازها غافل نشید میگن فامیلهای ایشان….

  9. دلسوز گفت:

   حتی اگه قیمتارو پایین آوردن باز هم نباید خودرو بخریم تا زمانی که کیفیت هم خوب بشه
   چه کسی حاضره غذای فاسدی رو که رایگان عرضه میشه، به خورد خانوادش بده و اونارو راهی بیمارستان‌ کنه
   کدوم منطقی این رو قبول میکنه؟
   خودروهای داخلی ما حکم همون غذای فاسد رو دارن که با جون خانوادهامون بازی میکنن
   اونایی که ماشین بی کیفیت داخلی میخرن و میگن عمر دست خداست مثل این می مونه که خودشونو از بلندی پرت کنن پایین و همین جمله رو بگن
   مگه خدا به ما عقل نداده
   سوار شدن به این خودروها مثل خودکشی محضه
   پس این خودروها مفتشون هم برامون گرون تموم میشن
   ایرانی عزیز اگه واسه جون خودت و خانوادت ارزش قائلی تا زمانی که کیفیت خودروی داخلی خوب و قیمت ها واقعی نشده این صنعت … رو تحریم کن.

   ” در حقیقت‏خدا حال قومى را تغییر نمى‏دهد تا آنان حال خود را تغییر دهند ”
   (قرآن کریم)

  10. متنفر گفت:

   تحریم را ادامه خواهیم داد تا شاهد پوسیدن فرغونها و آهن قراضه ها ی انبار شده در زمستان باشیم.بسه دیگه خجالت بکشید………

  11. محمد.ح گفت:

   واقعیت تلخی است که بر سر مردم آوردن. وقتی خزانه هاشون خالی بشه باید برن سماق بمکن. این اتحاد مردم هست که میتونه اینارا نابود کنه. دولت هم حق حمایت از اینها را ندارده. خواهشن نظرمو بزارین…..

  12. مرادی گفت:

   دوستان عزیز شنیده ها حاکی از آنست که خودروسازان داخلی بصورت چراغ خاموش وبا برگزاری جلسات داخلی بفکر فرار از وضعیت جاری وکنترل اوضاع هستند ولی کور خوانده اند به امیدخدا تحریم خریدخودرو صفر اثربخش بوده ویاوه گویانی چون …. پاسخ لازم را از مردم دریافت خواهند کرد.

  13. ایرانی گفت:

   جزای گران فروش نخریدنه …….باید ادامه بدیم تا ………….مال بد بیخ ریش صابش بشه

  14. پراید سوار بیچاره گفت:

   بخدا خسته شدم از بس با ترس و لرز سوار پراید شدم. نه ترمز حساب کتاب داره.نه لاستیک.نه موتور.نه جلوبندی. بدنه که کلا حلبی. ناچارم وضع مالی اجازه تعویض ماشین بهم نمیده. جون هر کی دوست دارید دست از این تحریم بر ندارید تا بلکه قیمتها پایین بیاد و از قیمت مهم تر کیفیت و ایمنی و استاندارد. ممنونم.

  15. hadi گفت:

   ولله دیگه هیچوقت خودرو داخلی نمیخرم
   یه پراید داشتم که سه سال پیش در یک واژگونی در سرعت ۸۰ کیلومتر سقفش خوابیید رو سرمون و پسر ۱۵ ماهه ام فوت کرد.
   یک سمند صفر خریدم و یک سال و نیمه هنوز مشکلات اولیش حل نشده:
   سه بار تعویض کامپیوتر سخنگو-تعویض بوش طبق-تعویض کل سیستم گاز ماشین بجز منبع-تعویض هر سه تا رله فن-تعویض صندلی راننده-تعویض قفل درب راننده-تعویض جعبه فرمان که مجددا مشکل داره-رنگ قسمت ایربگ فرمان ریخته و دوباره رنگ زدم-رنگ خودرو در قسمت درز سقف که خمیر درزگیر کشیده شده ترک خورده-شیشه بالابر و کلیدش سمت راننده تعویض و …
   ولله دیگه هیچوقت خودرو داخلی نمیخرم

  16. همتی گفت:

   مردم ایران صبر کنیم فعلآ خودروی صفر نخریم خیلی به نفعمان است ما راه دیگری برای اعتراض نداریم.کسی مارا نمیبیند

  17. irani گفت:

   مشکل که فقط ایرانخودرو و سایپا نیستن، این واردکننده های …. که بازار ایران و خرتوخر دیدند خودروهاشون چندبرابر قیمت گذاشتند درسته که کیفیتش بهتره اما نه به این قیمت. ظلم تا کی؟!!!کلا خودرو صفر نخریم. چه داخلی چه وارداتی

  18. دلسوز گفت:

   ایرانی عزیز

   آیا شما به یخچال یا تلویزیونی که بعد از خریدن بلافاصه خراب شود پول می دهید؟
   آیا شما به این وسایل برقی که مصرف برق بالا دارند پول می دهید؟
   آیا شما به یخچال یا تلویزیونی که احتمال اتصالی و آتش سوزی دارد یا موجب برق گرفتگی میشود پول می دهید؟
   پس چرا خودرویی را می خرید که بعد از چند روز استفاده باید به تعمیر گاه برود, مصرف سوخت بالایی دارد و با سوار شدن آن به استقبال مرگ رفته و با جان خود و عزیزانتان بازی میکنید؟؟؟!!! از طرفی
   بخش اعظمی از سرمایه زندگیتان را بابت خریدن خودروی بی کیفیت داخلی هدر میدهید

  19. مهران گفت:

   جالب اینجاست همچین میگن کاهش انگار هر ماشین ۵ میلیون کاهش داشته!
   واقعا مسخره است! آخه ۵۰ تا ۲۵۰ تومن شد کاهش؟ یعنی مشکل ما همین ۲۵۰تومن بوده؟!! اون زمان که ۵میلیون ۵ میلیون گرون میشد اینجوری نمیگفتند گرون شد!
   خریدن ماشین صفر خیانت به مصرف کننده و ملت هست خیانت به خودمونه پس لطفا مدتی از خریدن ماشین صفر و
   …خودداری کنید تا هم قیمت ها پایین بیاد هم کیفیت
   بالا بره و از طرفی فکر نکنند هر قیمتی دلشون خواست مردم موظف اند بخرند…! درضمن از هر ترفندی هم استفاده کنند باز با نخریدن ما ملت شکست خواهند خورد
   …!

  20. حمید گفت:

   فقط با مقاومت می تونیم جلوی این …صفتان فرغون ساز رو بگیریم
   کافیه تا سال آینده ادامه بدیم
   وزیر دیروز اعلام کرد خودرو گرون نمیشه این به معنای ارزانی است
   واقعا به شعور ملت توهین میکنند

  21. ناشناس گفت:

   من یک پراید مدل ۷۳ کره ای دارم که از اول دست خودم بوده انقدر کیفیت ساخت این ماشین بالا بوده که بعد از ۵۰۰ هزار کیلومتر هنوز موتورش باز نشده و مثل ساعت کار میکنه و مصرفشم صدی ۵٫۵ با کولر…
   مگه میشه یه خودرو ساز بعد از گذشت ۲۲ سال از تولید یه خودروی از رده خارج یه کشور دیگه هنوز فرسنگها با نمونه اصلی اون فاصله داشته باشه .. بابا بسه دیگه … تا حالا هر بلایی سر این مردم آوردین با این تولیدات بی کیفیت

  22. علی گفت:

   دم همه گرم . نمی خریم نمی خریم نمی خریم

  23. محمد گفت:

   در مورخه ۱۱-۵-۹۴ به دلیل بد روشن شدن خودرو سمند EF7 که با ۵-۶ استارت روشن میشد و روی بنزین بد کار میکرد ولی روی گاز اصلا مشگلی نداشت با به نمایندگی مرکزی شماره دو ایران خودرو مراجعه نمودم که پس از گذشت ۴ روز تماس گرفتن و گفتن ماشین شما ۳ میلیون تومان خرج داره و باید ای سی یو و دسته سیم موتور تعویض بشه وقتی گفتم مشگل چیه گفتن ما مجبور نیستم چیزی رو توضیح بدیم و تشخیص ما اینه دوس نداری بیا ماشین رو ببر که در زمان مراجعه و گرفتن ماشین با برخورد های سرد و زشت کاکنان نمایندگی بعد از ۲ ساعت معطلی ماشین رو گرفتم روز بعد ماشین رو بردم نمایندگی مرکزی شماره ۳ اونجا هم ۳ روز ماشین ماند و باز هم متاسفانه همین سناریو تعویض ای سی یو (دیگه اینبار سیم کشی گفتن سالمه!!!) تکرار شد که باز هم رفتم ماشین و تحویل گرفتم و به یه تعمیرگاه عادی بردم که با تعویض پمپ بنزین و مبلغ ۱۵۰ تومان مشگل حل شد این که چقدر بهم توهین شده در حالی که میدونستن من جانباز پذیرش شدم بماند ۷ روز ماشین معطل شده بدون اینکه هیچ کاری برای اون انجام گیرد . اگر هم با ۳ میلیون موافقت میکردم قطعا مشگل ماشین حل نمیشد و داستان دیگری سر هم میکردند .از طریق ایران خودرو شکایت کردم (از طریق سایت همگام) کد شکایت هم ۲۱۲۱ که بعد از گذشت دو هفته حتی یه ایمیل هم برای من ارسال نشد در ادامه به مدیرکل پاسخگویی به شکایات وزارت صنعت و … شکایت کردم که بعد از کلی پیگیری بجز اعصاب خوردی چیزی عایدم نشد حالا شما قضاوت کنین چرا ما باید برای شرکتهایی که برای مردم و مشتری ارزشی قائل نیستن ارزش قائل باشیم؟!!!!

  24. رضا گفت:

   اون موقعی که دلار داشت گرون میشد همین خودروسازا ماشینا (پژو ۲۰۶ و …) رو انبار کرده بودند که بعد از گرون کردن بفروشن الکی میگفتن قطعه نیست تولید نداریم چرا اون موقع نگفتن هر کی نفروشه خائنه؟ چرا اون موقع کسی حرفی نزد؟ بعدش هم که با دست دلالها دونه دونه ماشین میدان بیرون تو نمایندگی هیچ نبود اینطوری حسابی کشیدن رو قیمت چرا اون موقع دم از تولید ملی و ملت و رهبری و این حرفا نمیزدن؟
   اگه خودروی بی کیفیت بسازیم جون مردم رو به باد بدیم این خیانت نیست ولی اگه برای ایمنی خودمون و گرفتن حق خودمون خودرو نخریم خیانته؟ تورو خدا میبینین چطور با کلمات بازی میکنن و حق و ناحق میکنن؟ درحالی که همه میدن حق چیه ناحق چیه، ظالم کیه مظلو م کیه. آیا این پولهایی از مردم به زور انحصار گرفتن حرام نیست.جوابتون باخدا

  25. محمد گفت:

   سلام

   خرید خودرو صفر ممنوع !!!! خودرو سازها با واسطه ماشین ها را بیرون میبرند و میفروشند. مردم هوشیار باشند حتی زیر قیمت هم نخرن !!!!!!!!

  26. سعید گفت:

   خودرونخریدارگ جدید بم قطعهای زنگ زده درتولید بدنه بکار میبره خواستم بگم خودروسازهای دیگر هم همچنین منظور بی کیفیت بودن آنهاست صبرکنیدتاکیفیت و قیمت کاهش یابد.

  27. جوان ایرانی گفت:

   مردم ترو خدا دست از این اتحاد بر ندارید
   داریم جون میکنیم تا با آبرو زندگی کنیم و نون حلال بدست بیاریم
   اونوقت هرچی در میاریم باید یدیم قسط وام این بانک های … خور و قسط خودروهای قراضه اقایان…

  28. 789 گفت:

   فرمول جدید فروش خود روی صفر= خروج از رکود
   ۱- قیمت عادلانه وافزایش کیفیت
   ۲- قیمت عادلانه فروش تقسیم بر سه
   ۳/۱ برابر با خودرو اسقاطی+۳/۱ اقساط بلند مدت بدون بهره+۳/۱ نقد+ مشتری مداری واحترام به مشتری


  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار