In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۷/۱۴ - ۱۹:۴۶ | کد خبر : 37401
 • Print Friendly

  به علت همزمانی با محرم؛

  جشنواره انار شرق مازندران امسال برگزار نمی شود

  فلاح با اشاره به برگزاری موفق جشنواره انار در شرق مازندران طی دو سال گذشته افزود: امسال با با توجه به همزمانی با ایام محرم این جشنواره لغو شد.

  anar16

   

   

  به گزارش شرق پرس رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر گفت : جشنواره انار امسال به دلیل همزمانی با ایام محرم برگزار نمی شود.

   

   

  مسعود فلاح روز در گفتگو با ایرنا افزود : این جشنواره طی دو سال گذشته به میزبانی ارشاد بهشهر برگزار شد.

   

  وی گفت : بستر سازی برنامه های فرهنگی و هنری با ارشاد است اما پیگیری برگزاری جشنواره انار با دستگاه تخصصی است.

   

  وی افزود : اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و هنری نیازمند مدیریت مناسب است که با همکاری دستگاههای متولی در بهشهر انجام شد.

   

  وی با تسلیت فاجعه منا به خانواده های عزیز از دست داده گفت : با توجه به وقوع این حادثه تلخ برنامه های فرهنگی و هنری ارشاد در بهشهر لغو شد.

   

  شهرستان بهشهر بر اساس اعلام مسئولان جهاد کشاورزی دارای ۸۸۰ هکتار باغ انار به صورت متمرکز با متوسط عملکرد ۱۰ تن در هکتار است که بیش از ۲ هزار بهره بردار در آن مشغول به کار و فعالیت هستند .

   

  علاوه بر باغ های انار ، درختان انارترش خودرو به صورت پراکنده در دامنه های جنوبی رشته کوه البرز و پناهگاه حیات وحش میانکاله در ضلع شمالی این شهرستان رشد می کنند.

   

  در شهرستان بهشهر ۱۶ نوع انار تولید می شود که این مورد بیانگر اهمیت بالای این شهرستان در تولید این محصول است .

   

   

   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  ۲ نظر برای “جشنواره انار شرق مازندران امسال برگزار نمی شود”
  1. بهشهری گفت:

   متاسفم برای متولیان فرهنگی این شهر

  2. محمود رضائی گفت:

   فاجعه منا اتفاق دردناکی بود که در موسم حج و در سرزمین امن الهی در روز عید قربان روی داد که تا سالهای سال در خاطر ضمائر پاک خواهد ماند اما این موضوع چه ارتباطی با جشنواره انار دارد؟؟؟ چون عنوانش جشنواره است؟ خوب عنوانش را بگذارید شکرانه میوه بهشتی! اصلاً مگر در جشنواره ها رقص و موسیقی و پایکوبی برگزار می‌شود؟ اگر پاسخ مثبت است به دلیل همزمانی با محرم و غم فاجعه منا سنگین برگزار شود نه اینکه به طور کلی قید برگزاری این حرکت ارزشمند را بزنید و به این بهانه از خود سلب مسئولیت کنید! اصلاً مگر در محرم خوردن و عرضه انار معصیت دارد؟ ! تو را به خدا ارزشهای اعتقادی و شعائر دینی جامعه را هزینه سلایق شخصی خود و توجیه گر کم کاری های خویش نفرمایید. جالب اینکه به دلیل این رویداد تلخ کلیه برنامه های فرهنگی ارشاد بهشهر لغو شد!!! اخوی گرامی تعریف شما از فعالیت فرهنگی و هنری چیست؟ مگر مراسم تعزیه‌خوانی یک فعالیت فرهنگی و هنری نیست؟ پرده خوانی، مقتل خوانی چطور ؟ یا دهها حرکت فرهنگی و هنری دیگر متناسب با این ایام می‌شود طراحی و پیاده سازی کرد نه اینکه یهو خودمان را راحت کرده و به این بهانه کل فعالیت های فرهنگی و هنری راتعطیل نماییم!


  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار