In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۶/۲۵ - ۱۶:۱۹ | کد خبر : 56441
 • Print Friendly

  به میزبانی روستای آسیابسر بهشهر؛

  جشنواره دختران روستایی ” ماهتو ” در شرق مازندران برگزار شد

  با حضور مسئولان استانی و شهرستانهای شرق مازندران جشنواره دختران روستایی (ماهتو)در روستای آسیابسر بهشهر آغاز شد.

  جشنواره دختران روستایی "ماهتو " در شرق مازندران برگزار می شود

   

  به گزارش شرق پرس ( شرق مازندران) با حضور استاندار، فرماندارن شرق استان، مدیران کل امور بانوان و خانواده و امور روستایی مازندران، امامان جمعه و جمعی از مدیران شهرستان بهشهر جشنواره دختران روستایی” ماهتو ” در سالن ورزشی روستای توریستی آسیابسر برگزار شد.

   این جشنواره با همکاری اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران و امور بانوان و خانواده فرمانداری بهشهر برنامه ریزی شده است.

  در این جشنواره، ۲۰ غرفه از صنایع دستی و محصولات خانگی به نمایش درآمد که تا پایان روز پنجشنبه نیز دائر خواهد بود.

  فرماندار بهشهر گفت : برگزاری این جشنواره شروع خوبی برای رشد و توسعه و بالندگی در حوزه بانوان استان است که باید با تلاش و پیگیری برای توسعه همه جانبه تلاش شود.
  سید خالق سجادی اظهار داشت : روستاهای شهرستان بهشهر با وجود اینکه هزینه های فراوانی برای نظام و انقلاب پرداخته اند ، اما همچنان از کمبودها رنج می برند و کمبود آب شرب نیز مهم ترین مشکل روستاهای این شهرستان است.
  وی افزود : در دولت تدبیر و امید تلاش های فراوانی برای توسعه در روستاها انجام شده است که امیدواریم با تلاش و همت بیشتر برای رفع برخی از کمبودها و مشکل آب تلاش بیشتری انجام شود.

  لازم به ذکر است در این جشنواره از ۲۵ دختر توانمند مازندرانی در بخش های مختلف فرهنگی ، ورزشی ، اجتماعی تجلیل شد.

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار