In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۰ | کد خبر : 37940
 • Print Friendly

  جمع آوری امضا بر علیه لاریجانی توسط رسایی در مجلس

  پیرموذن گفت: آقای رسایی در حال جمع آوری امضاء برای بیانیه‌ای جهت زیر سوال بردن رئیس مجلس نسبت به برخورد روز گذشته ایشان در بررسی برجام است.

   

   

  شرق پرس: حمید رسایی، نماینده اصولگرایان مجلس در صحن علنی امروز بیانیه‌ای را برای اعتراض به رفتار روز گذشته علی لاریجانی، تهیه و از نمایندگان امضاء جمع می‌کرد.

   

  در ادامه این حرکت رسایی در جمع کردن امضاء از نمایندگان، کمال‌الدین پیرموذن در جمع خبرنگاران حاضر شد و توضیحاتی درباره این بیانیه ارائه داد.

   

  پیرموذن گفت: آقای رسایی در حال جمع آوری امضاء برای بیانیه‌ای جهت زیر سوال بردن رئیس مجلس نسبت به برخورد روز گذشته ایشان در بررسی برجام است.

   

  او ادامه داد: از جایی که من ملاحظه می‌کردم شاهد بودم که حتی همفکران آقای رسایی این بیانیه تنش‌زا را امضا نمی‌کنند.

   

  در همین حال ابراهیم کارخانه‌ای نماینده مردم همدان در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به بیانیه اعتراضی نمایندگان در ارتباط با مصوبه دیروز مجلس در مورد طرح اقدام متناسب و متقابل دولت در اجرای برجام در بیان جزییات آن گفت: در این متن امضای نمایندگانی که به طرح مذکور رای منفی داده‌اند ثبت شده است تا افکار عمومی بدانند که کدام یک از نمایندگان به طرح مذکور رای منفی و کدام یک رای مثبت داده‌اند.

   

  به گزارش ایسنا وی افزود: این اقدام در جهت شفاف‌سازی برای افکار عمومی انجام می‌شود تا مردم بدانند که در روند بررسی این طرح مهم نمایندگان به چه شکل عمل کرده‌اند.

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار