In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۶/۰۳ - ۱۶:۱۶ | کد خبر : 34502
 • Print Friendly

  جنجال افشاگرانه محسن قهرمانی درباره توصیه فدراسیون+سند

  چند شب پیش محمد دادکان در برنامه زنده تلویزیونی مطالبی را بیان کرد مبنی بر اعتراف یکی از داوران محروم نزد وی درباره درخواست یک مقام فدراسیون قبل از یک بازی لیگ، توسط کفاشیان و محمدزاده تکذیب و دروغ خوانده شد. حال نامه ای از محسن قهرمانی به کمیته اخلاق منتشر شده که در متن آن این داور به صراحت توصیه مقام فدراسیونی را نحوه استفاده از کارت زرد و قرمز تایید می کند.

  جنجال افشاگرانه محسن قهرمانی درباره توصیه فدراسیون

   

  به گزارش شرق پرس  به نقل از سایت برنامه نود،‌ این نامه نشان می دهد که محسن قهرمانی در آن بازی به کمک داورش یعنی داوود رفعتی، گفته است ناظر بازی یا نماینده فدراسیون با توجه به حساسیت بازی از قهرمانی خواسته است تا از کارت های زرد و قرمز کمتری استفاده کند.
   
   
   
  در این نامه به صراحت اشاره شده که داوود رفعتی از وی پرسیده بوده چرا در بازی استیل آذین و استقلال عصبی است و وی اینچنین پاسخ داده است.
   
   
  محسن قهرمانی در نامه ای که به کمیته اخلاق نوشته این ماجرا را به آنها اعلام کرده است که در ذیل می بینید.
   
   
  اگر پاراگرافی که دور آن کادر قرمز وجود دارد را با دقت بخوانید می بینید که تا حدود زیادی گنگ نشان می دهد اما در هر حال قهرمانی رسانده است که یکی از نمایندگان فدراسیون یا ناظران داوری از وی خواسته تا از کارتهای رنگی کمتر استفاده کند.
   
   
  این نامه البته تا حدودی ادعای دادگان را تایید می کند اما قهرمانی می گوید که از وی خواسته اند کارت های رنگی کمتری بدهد و زیر بار ادعای دادگان مبنی بر توصیه نماینده یا ناظر فدراسیون برای درآوردن نتیجه بازی نرفته است:
   
   
   name-ghahramani-fotbal
   

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار