In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۸/۰۷ - ۱۷:۲۲ | کد خبر : 39037
 • Print Friendly

  حاشیه سازی مجدد کرار در آستانه دربی؛ پولم را ندادند اردو را ترک کردم!

  کرار پس از ترک باشگاه استقلال گفت: آقای نظری هرروز امروز و فردا کرد و حالا هم که به همه بازیکنان پول دادند، پول من را پرداخت نکردند. هرگز متوجه رفتارهای باشگاه نمی شوم.

  حاشیه سازی مجدد کرار در آستانه دربی؛ پولم را ندادند اردو را ترک کردم!

   

   

  شرق پرس: هافبک عراقی استقلال ادعا می کند که دلیل رفتار باشگاه استقلال را متوجه نمی شود و به همین دلیل هم اردوی استقلال را ترک کرده است.
   
   
   
   
   
   جاسم کرار که امروز اردوی استقلال را ترک کرد به ورزش سه گفت: من دلیل رفتار باشگاه را متوجه نمی شوم. آقای نظری هرروز امروز و فردا کرد و حالا هم که به همه بازیکنان پول دادند، پول من را پرداخت نکردند. هرگز متوجه رفتارهای باشگاه نمی شوم.
   
   
   
  او در مورد این که گفته می شود چون در این مدت برای استقلال بازی نکرده باشگاه پولش را نداده هم گفت: مگر تقصیر من بوده که مظلومی به من بازی نداده است؟ چطور بازیکنان دیگری که بازی نکرده اند پول گرفته اند و فقط به من نداده اندو واقعا متوجه این رفتارها نمی شوم.
   
   
   
  هافبک عراقی استقلال در پایان گفت: شاید مشکل تمام بازیکنان استقلال من هستم. اگر من مشکل هستم از استقلال می روم. اتفاق هایی که امروز برایم افتاد واقعا عجیب بود و من نمی توانستم آن را تحمل کنم.
   
   
   
   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار