In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۱/۲۱ - ۱۸:۰۷ | کد خبر : 49669
 • Print Friendly

  حاشیه های واردات ژلاتین خوکی

  سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز واردات هرگونه ژلاتین خوکی به کشور را رد کرد و گفت: ما فقط مجوز واردات ژلاتین گاوی با منشا حلال را دادیم.

   

   

  شرق پرس: رسول دیناروند در واکنش به واردات ژلاتین خوکی به کشور با رد چنین وارداتی به ایران عنوان کرد: واردات ژلاتین خوکی ممنوع است و به هیچ عنوان مجوزی برای آن داده نمی‌شود.

   

   تسنیم نوشت: معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو در زمینه صدور مجوزهای دیگری برای واردات ژلاتین حیوانی تصریح کرد: ولی مجوز واردات ژلاتین گاوی از منابع حلال داده شده است.

   

  همچنین در این رابطه ایرج حریرچی – سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز واردات هرگونه ژلاتین خوکی به کشور را رد کرد و گفت: ما فقط مجوز واردات ژلاتین گاوی با منشا حلال را دادیم.

   

  وی با اشاره به اینکه حتی در داروها و محصولات فرآوری شده و کپسول‌های نرم، ژلاتین کاربردی چک می‌شود تا از ژلاتین غیرگاوی استفاده نشده باشد به یکی از رسانه‌ها نیز عنوان کرد: بنابر تعهدات شرعی ما سختگیری خاص بر واردات مواد غذایی حلال اعمال می‌کنیم.

   

   

   

 • برچسب ها : ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار