In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱۵:۴۳ | کد خبر : 25333
 • Print Friendly

  حداقل ۱۵درصد آرا حوزه انتخابیه, شرط رای آوری در انتخابات استانی مجلس

  بر اساس طرح اصلاحی کمیسیون شوراها نامزدهای انتخاباتی باید از حوزه انتخابیه خود حداقل ۱۵ درصد آراء آن حوزه را به‌دست آورند که در صورت تحقق این موضوع آراء وی در کل استان مربوطه با سایر نامزدها مقایسه می‌شود، سپس هر نامزدی که بیشترین آرا را در استان به‌دست آورده، نماینده استان خواهد شد.

  حداقل 15درصد آرا حوزه انتخابیه, شرط رای آوری در انتخابات استانی مجلس

   

   

  شرق پرس: نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، با بیان اینکه بر اساس طرح استانی‌شدن انتخابات مجلس نامزدهای انتخاباتی باید از حوزه انتخابیه خود حداقل ۱۵ درصد آراء را به‌دست آورند، گفت: در صورت تحقق این موضوع آراء وی در کل استان مربوطه با سایر نامزدها مقایسه می‌شود.
   
   

  محمدجواد کولیوند در گفت‌وگو با خانه ملت، با بیان اینکه طرح استانی شدن انتخابات مجلس برای بررسی نهایی به صحن علنی پارلمان ارسال شده است، گفت: با درخواست بیش از ۵۰ نفر از نمایندگان قرار است که این طرح در اولویت دستوری مجلس قرار گیرد.

   

  نماینده مردم کرج و آسارا در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اصلاحات نهایی طرح استانی شدن انتخابات مجلس، گفت: پیش از این قرار بود که نامزدها به صورت کلان و استانی در انتخابات حاضر شوند، اما بر اساس اصلاحات نهایی همه حوزه‌های انتخابیه در انتخابات نماینده خواهند داشت اما این موضوع با ترکیب حوزه شهرستانی و استانی صورت می‌گیرد.

   

  وی ادامه داد:‌ بر اساس طرح اصلاحی کمیسیون شوراها نامزدهای انتخاباتی باید از حوزه انتخابیه خود حداقل ۱۵ درصد آراء آن حوزه را به‌دست آورند که در صورت تحقق این موضوع آراء وی در کل استان مربوطه با سایر نامزدها مقایسه می‌شود، سپس هر نامزدی که بیشترین آرا را در استان به‌دست آورده، نماینده استان خواهد شد.

   

  نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، ادامه داد: به طور مثال هفت نفر در یک حوزه انتخابیه رأی بالای ۱۵ درصد را کسب می‌کنند، از این‌رو رأی این هفت نفر با رأی نامزدهای دیگر که شرایط مربوط را کسب کرده‌اند، مقایسه شده و در نهایت افرادی که بیشتری رأی را کسب کرده‌اند، به‌عنوان نماینده انتخاب می‌شوند.

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار