In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۸:۴۷ | کد خبر : 66058
 • Print Friendly

  فرماندار؛

  حدود ۹۰ هزار نفر نکایی واجد شرایط رای دادن هستند

  احمدی گفت : 90 هزار و 378 نفر واجد شرایط رأی دادن در نکا هستند که 148 شعبه اخذ رأی در روز انتخابات در محل‌های مستقر شده، رأی مردم را جمع‌آوری می‌کنند...

  جعفر احمدی فرماندار نکا:حدود 90 هزار نفر نکایی واجد شرایط رای دادن هستند

   

  به گزارش شرق پرس جعفر احمدی فرماندار نکا اظهار داشت : این افراد به عنوان هیات اجرایی، بازرسان، نظارت، کمیته های مختلف و همچنین افراد اداری و نیروهای خدمات رسان در برگزاری انتخابات فعالیت می کنند.

   

  وی با اعلام اینکه همه دست اندرکاران انتخاباتی براساس قانون و با امانتداری کامل از رأی مردم صیانت می کنند، اظهار کرد: اعضای ستاد انتخابات باید به دور از حواشی به وظایفی که مطابق قانون برای آنها تعیین شده است با دقت نظر و آرامش در انجام وظایف محوله تلاش کنند.

  این مسئول با اشاره به اینکه مشارکت و حضور حداکثری مردم در گرو اجرای دقیق قانون است، یادآور شد: مشارکت گسترده مردم در انتخابات پشتوانه ای برای نظام و دولت است که مهم ترین وظیفه ما تشویق مردم برای حضور حداکثری است.

   

  احمدی گفت : ۹۰ هزار و ۳۷۸ نفر واجد شرایط رأی دادن در شهرستان ۱۲۰ هزارنفری نکا هستند که ۱۴۸ شعبه اخذ رأی در نکا شامل ۲۱ شعبه سیار و ۱۲۷ شعبه ثابت در روز انتخابات در محل‌های مستقر شده، رأی مردم را جمع‌آوری می‌کنند.

  به گزارش ایرنا, فرماندار شهرستان نکا افزود : همه امکانات و تجهیزات برای برگزاری انتخابات در این شهرستان آماده است و امیدواریم با استفاده مطلوب و بهینه از امکانات مادی و نیروهای انسانی دراین دوره هم مانند دیگر دوره ها، شاهد حضور حداکثری و مشارکت بالای مردم ایران در حماسه انتخابات باشیم.

   

   

   

   

   

   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار