In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۵/۰۴ - ۱۶:۱۸ | کد خبر : 32544
 • Print Friendly

  شناسایی سربازان عیال وار :

  حضور دو سرباز وظیفه با ۷ فرزند و یک نوه در فرماندهی انتظامی نکا

  پایگاه خبری پلیس در گزارشی به معرفی دو سرباز وظیفه در نکا پرداخت که یکی از آنها 4 فرزند و دیگری 3 فرزند و یک نوه دارند.

   

   

   

  به گزارش شرق پرس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سربازان وظیفه حسن ذبیح‌نژاد با ۲۹ سال سن و چهار فرزند و سرباز وظیفه نصرالله نوع‌دوست ۳۱ ساله با سه فرزند و یک نوه در فرماندهی انتظامی شهرستان نکا در حال خدمت مقدس سربازی هستند.

   

   

  sarbazan-neka5

   

  فرمانده انتظامی شهرستان نکا گفت: محل سکونت این سربازان کوی مهرگان این شهرستان است که با تدابیر فرمانده انتظامی مازندران این حضور تحولات مفیدی در زمینه‌های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، ورزشی و مذهبی در این شهرک را شامل شد.

   

   

  حسن فلاح خاطرنشان کرد: این سربازان از افراد زحمت‌کش این فرماندهی بودند و سرپرستی خانواده‌شان را برعهده دارند و تنها در روزهایی که به مرخصی اعزام می‌شوند از طریق حرفه کفاشی و کارگری امرار معاش می‌کنند.

   

   

  فرمانده انتظامی شهرستان نکا ادامه داد: جهت مساعدت به این سربازان هدایا و جوایزی در ایام و مناسبت‌های مختلف به خانواده‌های آنان اهدا شد و از آنان به طریق مختلف حمایت می‌شود.

   

   

  سربازان متاهل و عیا‌ل‌وار مازندرانی هم در پاسخ به این سئوال که چرا در موعد مقرر به خدمت سربازی نرفتند و بعد از سا‌ل‌ها خود را برای انجام خدمت سربازی معرفی کردند، گفتند: با توجه به وضع مالی، متاهل بودن، سرپرستی خانواده و شرایط سخت زندگی فکر می‌کردند امکان خدمت سربازی برای‌شان متصور نیست ولی به‌دلیل موقعیت اجتماعی و انجام تکالیف قانونی به خدمت مقدس سربازی آمدند.

   

   

   

  سربازان وظیفه حسن ذبیح‌نژاد در تاریخ ۱۹ بهمن سال گذشته و سرباز وظیفه نصرالله نوع‌دوست در تاریخ ۱۹ اسفند ۹۳ خود را برای خدمت سربازی معرفی کردند.

   

   

   

   

 • برچسب ها : , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار