In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۶:۴۷ | کد خبر : 65833
 • Print Friendly, PDF & Email

  راه پاستور از مازندران می گذرد...

  حضور رئیسی و روحانی در مازندران

  برنامه ریزی سفر به مازندران در روزهای پس از مناظره از سوی رئیسی و روحانی گویای این حقیقت است که این استان نقش پررنگی در رای آوری کاندیدای رئیس جمهوری دارد...

  حضور رئیسی و روحانی در مازندران

   

  به گزارش شرق پرس  دو کاندید از مجموع ۳ کاندیدی که در نظرسنجی ها وضعیت بهتری دارند با فاصله کمتر از یک روز وارد مازندران می شوند تا در روزهای منتهی به ۲۹ اردیبهشت بتوانند از ظرفیت بالای آرای مازنی ها سود ببرند.

   

  سید ابراهیم رئیسی روز یکشنبه با حضور در مرکز مازندران در محل مصلی نمازجمعه شهر ساری سخنرانی خواهد داشت. ستاد انتخاباتی رئیسی زمان دقیق سخنرانی را ساعت ۱۷ روز یکشنبه اعلام کرد.

   

  اما حسن روحانی که اخیراً هم برای افتتاح چند پروژه به ساری آمده بود, اینبار به فاصله یک روز و در روز دوشنبه در قالب سفر انتخاباتی به ساری می آید تا در میان مردم مازندران سخنرانی داشته باشد.

   

  ضلع سوم انتخابات رئیس جمهوری قالیباف است که پیش از این و در اولین روزهای رسمی تیلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری ، در سفری یک روزه به استان در چند شهر به سخنرانی پرداخت و دیدارهایی با چند تن از علمای برجسته استان برگزار نمود .

   

   

   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار