In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۱:۴۴ | کد خبر : 62098
 • Print Friendly

  حمایت هیلاری کلینتون از تظاهرات علیه ترامپ

  هیلاری کلینتون علی رغم اینکه باتفاق همسرش در مراسم تحلیف ترامپ شرکت کرده بود اما نتوانست نسبت به اعتراضات علیه ترامپ سکوت کند و رسما از زنان معترض حمایت کرد

   

  هیلاری کلینتون بازنده اصلی انتخابات اخیر ریاست جمهوری در آمریکا از تظاهرات زنان علیه ترامپ حمایت کرد.

  به گزارش ایرنا، هیلاری کلینتون روزشنبه در توییتر خود نوشت: از ایستادگی، سخن گفتن و تظاهرات برای ارزش هایمان از شما (زنان تظاهرات کننده) تشکر می کنم. من واقعا باور دارم که ما با یکدیگر قوی تر می شویم.
   
  زنان آمریکایی در تظاهرات عظیمی که پیش بینی می شود نزدیک به نیم میلیون تن در آن حاضر شده باشند، علیه ترامپ به خیابان های واشینگتن آمده اند. تظاهرات مشابهی نیز از سوی زنان در برخی کشورهای دیگر به راه افتاده است.
   

   
  به گزارش ایرنا به نقل از تارنمای «واشینگتن اگزماینر»، وزیر امور خارجه سابق آمریکا روز شنبه یک روز پس از اتمام دوران حضورش در کاخ سفید، با سگ خود در میان تظاهرکنندگانی که در اعتراض به ریاست جمهوری «دونالد ترامپ» به خیابان های «واشینگتن دی.سی» آمده بودند، حاضر شد. کری از غایبان مراسم تحلیف ترامپ بود.
   

   

  بعد از مراسم تحلیف «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری جدید آمریکا در بسیاری از کشورهای دنیا تظاهرات اعتراض آمیزی علیه وی و سیاست های اعلامی اش به راه افتاده است. اکنون نیز شهرهای مهم آمریکا از جمله واشینگتن، نیویورک و شیکاگو شاهد تجمع پرشمار معترضان است.

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار