In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۰/۰۱ - ۱۷:۴۳ | کد خبر : 43137
 • Print Friendly

  حمله مجدد توکلی به احمدی نژاد: رئیس جمهور سابق صلاحیت ورود به مجلس را ندارد

  توکلی پس از ثبت نام در انتخابات مجلس با حمله مجدد به احمدی نژاد گفت: رئیس جمهور سابق کشورمان صلاحیت ورود به مجلس را ندارد.

  حمله مجدد توکلی به احمدی نژاد: رئیس جمهور سابق صلاحیت ورود به مجلس را ندارد

   
  شرق پرس: احمد توکلی با حضور در فرمانداری تهران جهت ثبت نام در دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران حاضر در فرمانداری تهران در خصوص نوع حضور خود در انتخابات مجلس آینده گفت: من یک اصولگرا هستم اما روحیه استقلالی خود را همواره حفظ می‌کنم. در ائتلاف اصولگرایان نیز حضور دارم اما اصلاح طلبان نیز می‌خواهند مرا در لیست‌شان قرار دهند.
   
   
   
  نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این پرسش که آیا اصلاح طلبان با شما مذاکره‌ای داشته‌اند، تصریح کرد‌: نه فقط شنیده‌ام، نمی‌دانم درست است یا غلط.
   
   
   
  توکلی همچنین درباره‌ ترکیب مجلس آینده نیز گفت: نمی دانم ترکیب چطور است اما امیدوارم کسانی که ریشه دار و خط دار هستند بیشتر حضور داشته باشند و نمی‌توان از حالا ترکیب مجلس آینده را پیش بینی کرد.
   
   
   
  وی تاکید کرد‌ که احمدی‌نژاد صلاحیت ورود به مجلس را ندارد و در پاسخ به سوالی درباره‌ حضور وزرای دولت‌های نهم و دهم، گفت:‌ حق آنان است که کاندیدا شوند و البته همه اینها بستگی به نظر شورای نگهبان دارد.
   
   
   
  به گزارش ایسنا, توکلی در پایان اولویت مجلس دهم را مبارزه با فساد و رکود اقتصادی دانست.
   
   
   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار