In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۳/۱۹ - ۱۱:۱۰ | کد خبر : 29122
 • Print Friendly

  فرماندار بهشهر:

  خبرنگاران از بزرگنمایی خبر پرهیز کنند

  نورزاد در نشست خبری با اصحاب رسانه بهشهر با بیان اینکه خبرنگاران چشم و گوش جامعه هستند و با اطلاع رسانی صحیح و شفاف می توانند رابط بین ادارات و مردم باشند بر پرهیز از بزرگ نمایی کردن خبر و ثبت حقایق توسط خبرنگاران تاکید کرد.

  خبرنگاران از بزرگنمایی کردن خبر پرهیز کنند

   

   

   

  به گزارش خبرنگار شرق پرس نشست خبری اصحاب رسانه و روابط عمومی ادارات شهرستان بهشهر در سالن اجلاس فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

   

   

   

  محمد تقی نورزاد فرماندار بهشهر در این مراسم با اشاره به شعار همدلی و هم زبانی دولت و ملت ، خواستار تحقق این شعار بین روابط عمومی های این شهرستان شد.

   

   

  نورزاد با بیان اینکه خبرنگاران چشم و گوش جامعه هستند و با اطلاع رسانی صحیح و شفاف می توانند رابط بین ادارات و مردم باشند بر پرهیز از  بزرگ نمایی کردن خبر و ثبت حقایق توسط خبرنگاران تاکید کرد.

   

   

  در ادامه این نشست فاطمه ذبیح پور دبیر روابط عمومی های ادارات شهرستان بهشهر با اشاره به سنتی و غیر کاربردی بودن روابط عمومی ها ی ادارات و عدم انتخاب مناسب افراد در این زمینه افزود: این مسئله  می تواند نارضایتی مردم از روسای ادارات را نیز به همراه داشته باشد.

   

  ذبیح پور در ادامه گفت: ارتباط و اطلاع رسانی حرف اول را در هر جامعه می زند و در این میان روابط عمومی دستگاه های اجرایی به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان می باشند .

   

   

  وی همچنین تاکید کرد : فعالیت در روابط عمومی نیازمند توانمندی اطلاعات و تخصص و تجربه می باشد و مسئولان روابط عمومی ها باید از زبده ترین افراد سازمان ها منتصب شوند، اما متاسفانه شاهد آن نیستیم و به همین دلیل روابط عمومی در حد ستایشگری مدیران نزول شده است.

   

   

  در ادامه ذبیح پور با اظهار اینکه : مشکل عمده روابط عمومی های کنونی ، تولید محتوا و خبر است و روابط عمومی تنها به نصب بنر ختم نمی شود بلکه با مدیریت تفکرات کارا باید مشاوران توانمند مدیران اجرایی باشند و از سنتی بودن دیگر به سمت محتوایی سوق پیدا کنند.

  محمد رضا ضابط – شرق پرس

   

   

   

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  نظرات در مورد » “خبرنگاران از بزرگنمایی خبر پرهیز کنند”
  1. محمد گفت:

   اقای نورزادشمافززنددولت دیگری هستید………………چرادم ازهمدلی وهمزبانی میزنی شمادرکجای این دولت قرارداری که تازه عامل ومحوراین شعاراساسی باشی


  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار