In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۳ | کد خبر : 27122
 • Print Friendly

  خبر انتشار ویروس ایدز تکذیب شد

  در پی انتشار خبری در شبکه های اجتماعی مبنی بر «پخش ویروس ایدز از طریق عده ای که به بهانه چک کردن قند خون به درب منازل مراجعه کرده و کارت علوم پزشکی دارند» دکتر گویا این خبر را تکذیب کرد.

  خبر انتشار ویروس ایدز تکذیب شد

   

   

  شرق پرس: رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اخبار مربوط به پخش ویروس ایدز شایعه است و منبع معتبر دریافت اخبار و اطلاعات حوزه سلامت، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت است.
   
   

  خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی وزارت بهداشت گزارش داد: در پی انتشار خبری در شبکه های اجتماعی مبنی بر «پخش ویروس ایدز از طریق عده ای که به بهانه چک کردن قند خون به درب منازل مراجعه کرده و کارت علوم پزشکی دارند» دکتر گویا این خبر را تکذیب کرد.

   

  رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت گفت: وزارت بهداشت همواره برای اجرای طرح های کشوری که نیاز به اخذ نمونه از مردم در هنگام مراجعه به درب منازل آن ها دارد حتما قبل و حین اجرای طرح، از طریق رسانه های عمومی اطلاع رسانی می کند.

   

  گویا تأکید کرد: هموطنان توجه داشته باشند که همیشه معتبرترین منبع دریافت اطلاعات در زمینه سلامت مردم و مسائل مرتبط به آن، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.

   

  رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت افزود: بدون شک تداوم انتشار این اخبار در جامعه به جز تشویش اذهان عمومی نتیجه ای در بر نخواهد داشت و انتظار می رود مردم فهیم نیز به این موضوع عنایت ویژه داشته باشند.

   
   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار