In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۸/۱۸ - ۱۷:۱۸ | کد خبر : 39885
 • Print Friendly

  شایعه ای که به واقعیت نزدیک می شود

  خداحافظی واحدی با کرسی فرمانداری مرکز استان/ فرماندار دولت اصلاحات در راه ساری

  نام احمد حسین‏‎زادگان هنوزهم برای بسیاری از سیاسیون مازندران و ساری آشناست، او در حالی قرار است از تهران به ساری بازگردد که مهمترین سابقه اش حضور در همین ساختمان فرمانداری ساری در زمان دولت اصلاحات است.

  favmandar-sariiii5

   

   

   

  به گزارش شرق پرس بالاخره با تلاش گروه های اصلاح طلب برای ایجاد تغییر در سمت فرمانداری ساری و مخالفت برخی از حامیان جواد واحدی خبرهایی از قطعیت یافتن جابجایی او منتشر شده است تا تغییر آخرین فرماندار تغییر نکرده از زمان احمدی نژاد در ساری با گذشت ۲سال از عمر دولت روحانی رقم بخورد.

   

  واحدی در سالهای گذشته اگرچه همواره در آماج کنایه ها و تلاشهای پیدا و پنهان اصلاح طلبان ساروی و مازندرانی برای جابجا شدن بود اما توانست با تکیه بر حمایت‌هایی از وی میشد پابرجا بماند.

   

  هرچند سازمان همیاری شهرداریها به عنوان یکی از مراکز احتمالی نقل مکان واحدی معرفی شده است اما ظاهرا مهمترین مساله برداشته شدن او و جایگزینی مدیری از جنس اصلاح طلبان بوده است.

   

  نام احمد حسین‏‎زادگان هنوزهم برای بسیاری از سیاسیون مازندران و ساری آشناست، او در حالی قرار است از تهران به ساری بازگردد که مهمترین سابقه اش حضور در همین ساختمان فرمانداری ساری در زمان دولت اصلاحات است.

   

  نکته مهم اینکه اصلاح طلبانی که در هفته های گذشته به دنبال برکناری مدیرکل سیاسی سخت در پی متزلزل کردن جایگاه استاندار بودند اینروزها وقتی از برداشته شدن ربیع فلاح نا امید شدند در حرکتی زیرکانه تغییر واحدی را نوعی هدیه استاندار برای نزدیک شدن به آنها دانستند و به نوعی می خواهند حال که نمی توانند ربیع فلاح را جابجا کنند در فرصت اندک باقی مانده تا انتخابات فضا را قدری تلطیف کنند.

   

  واحدی تلاشهای زیادی را در ماه های اخیر برای هم عقیده نشان دادن خود با طرفداران روحانی بروز داد و در مقاطعی از ظرفیت روابط عمومی خود نیز استفاده کرد.

   

  هرچند استمرار فرمانداری جواد واحدی به عنوان مدیر احمدی نژادی یکی از موانع مهم پیاده سازی برنامه های دولت روحانی قلمداد می شود اما مهمترین مساله اینکه اصلاحاتی‎ها با وجود انتقادهایی که از عملکرد استاندار دارند، نتوانسته اند خوشحالی خود از برکناری یا تغییر فرماندار ساری را پنهان کنند.

   

   

   

   

   

  تابناک

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار