In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۵/۰۳ - ۱۵:۱۹ | کد خبر : 32492
 • Print Friendly

  استاندار مازندران:

  خسارت کمتر مازندران در سیل اخیر شمال کشور, نشانه مدیریت قوی در استان است !

  ربیع فلاح گفت: حجم سیل مازندران نسبت به استان البرز و تهران بیشتر بوده اما تلفاتی نداشته و خسارات کمتری به‌وجود آورده که این‌ها همه نشانه مدیریت قوی در استان است.

  خسارت کمتر مازندران در سیل اخیر شمال کشور, نشانه مدیریت قوی در استان است !

   

   

   

  به گزارش شرق پرس به گفته برخی کارشناسان سیل اخیر در شمال کشور نتیجه بارش شدید باران به مدت حدود ۱۰ دقیقه بود و تصاویر وحشتناک تخریب خانه ها و مغازه ها در سوادکوه و شیرگاه حتی از شبکه های ماهواره ای نیز پخش شد. اما این در حالیست که استاندار مازندران در بازگشت از سفر به قزاقستان در فرودگاه دشت ناز و در جمع خبرنگاران گفت: خسارت کمتر مازندران در سیل اخیر نشانه مدیریت قوی در استان است. ادامه اظهارات نماینده عالی دولت در مازندران را در ادامه بخوانید و قضاوت با شما.

   

   

  ربیع فلاح در فرودگاه دشت ناز با اشاره به اینکه هر روز در چندین نوبت حادثه سیل استان را پیگیری کردم، اضافه کرد: حجم سیل مازندران نسبت به استان البرز و تهران بیشتر بوده اما تلفاتی نداشته و خسارات کمتری به‌وجود آورده که این‌ها همه نشانه مدیریت قوی در استان است.

   

   

  وی با بیان اینکه صداهای ناهمگون برخی از رسانه‌ها تنها به استان ضربه وارد می‌کند، ادامه داد: برخی رسانه‌ها باید از این حرکت خود دست بردارند و بداخلاقی رسانه‌ای را تکرار نکنند.

   

   

  استاندار مازندران با بیان اینکه مسئولان کشور قزاقستان بیشتر از ما پیگیر مذاکرات هسته‌ای ایران بودند، خاطرنشان کرد: پس از توافق هسته‌ای ایران با گروه ۱+۵ شور و شوق در مسئولان کشور قزاقستان مشاهده می‌شد.

   

   

  این مسئول با اشاره به اینکه مسئولان کشور قزاقستان به‌دنبال رابطه با جمهوری اسلامی ایران هستند، گفت: با وجود برداشته شدن تحریم‌ها مسئولان کشور قزاقستان خواهان افزایش روابط تجاری با ایران اسلامی هستند.

   

   

   

   

   

   

   

  منبع: فارس

   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  نظرات در مورد » “خسارت کمتر مازندران در سیل اخیر شمال کشور, نشانه مدیریت قوی در استان است !”
  1. محمد گفت:

   ۱۵۰/۰۰۰/۰۰۰۰/۰۰۰تومان ناقابل خسارت سیل مازندران دنیانشون میدادرسانه ماچه کردنبایدمیکردجناب اقای استاندار


  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار