In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۲ | کد خبر : 56582
 • Print Friendly

  لغو پرماجرای یک کنسرت؛

  خواننده ای که بالاخره به بهشهر آمد اما در دفتر دادستان حاضر شد

  حمید عسگری خواننده پاپ به بهشهر آمد و در دادسرای این شهرستان حضور پیدا کرد و جلسه ای با علی صداقت دادستان بهشهر و مسعود فلاح رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر برگزار کرد.

   

  شرق پرس ( شرق مازندران) : حمید عسگری خواننده پاپ که قرار بود در بهشهر کنسرتی داشته باشد اجرای برنامه اش لغو شد، وی در اینستاگرامش مطلبی نوشت و سپس عذرخواهی کرد اما دادستانی بهشهر به دلیل نشر اکاذیب وی را به دادسرا احضار کرد.

  در حالی که با هماهنگی مسئولان شهرستان بهشهر و انتشار بیانیه ای از سوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر در پی به شهادت رسیدن جانباز احمد عموزاد خلیلی؛ کنسرت حمید عسگری به زمان دیگری موکول شد حمید عسگری خواننده موسیقی پاپ به دلیل نشر پیامی مبنی بر لغو کنسرت وی با دستور مقامات قضایی بهشهر که در صفحه اینستاگرام خود قرار داده بود تحت پیگرد قانونی قرار گرفت و به دادستانی بهشهر احضار شد.

  خواننده پاپ بالاخره به بهشهر آمد اما در دفتر دادستان حاضر شد

  این خواننده موسیقی پاپ کشورمان روز گذشته در دادسرای شهرستان بهشهر حضور پیدا کرد و در این مورد جلسه ای با علی صداقت دادستان بهشهر و مسعود فلاح رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر برگزار کرد.

  حمید عسگری پس از پایان جلسه با دادستان بهشهر در گفت و گو با ایسنا مازندران، اظهار کرد: در شرایطی به من خبر لغو کنسرت را دادند که به همراه افراد گروه در مسیر  بهشهر بودیم و از طرفی به دلیل تعدد لغو شدن کنسرت های خودم و خوانندگان دیگر در نقاط مختلف کشور که تقریبا اکثر لغو کنسرت ها از سوی دادستانی و با نامه مستقیم دادستان ها صورت می گرفت به این نتیجه رسیدم که دوباره همان ماجرا تکرار شده است.

  وی تصریح کرد: هیچ سوء نیتی از نگارش پیام در صفحه اینستاگرام خود نداشتم و صرفا جهت اطلاع رسانی به مردم آن پیام را در صفحه مجازی قرار دادم و هیچ حساسیتی نسبت به دستگاه قضایی ندارم.

  عسگری با اشاره به اینکه در هنگام گذاشتن پیام اول در صفحه مجازی با مدیر برنامه خود هماهنگ نکرده بودم، خاطرنشان کرد: اشتباه خود را می پذیرم که در هنگام نوشتن این پیام به لغو شدن کنسرت از سوی نهاد مربوطه دقت و توجه نکردم و به همین دلیل نه تنها از دادستانی بهشهر بلکه از همه مردم این شهرستان به دلیل قضاوت عجولانه خود عذرخواهی می کنم.

  این خواننده موسیقی پاپ یادآور شد: در تمام این سرزمین برای شهدا و جانبازان که جان خود را برای دفاع از کشور خود فدا می کنند ارزش و احترام خاصی قائل هستند که قطعا من و دیگر خوانندگان ایرانی از این قائده مستثنی نیستیم و بلافاصله پس از اطلاع از این موضوع کنسرت را لغو می کنیم.

  حمید عسگری با بیان اینکه جلسه با دادستان بهشهر به خوبی پیش رفت، اظهار کرد: توضیحاتی از سوی دادستان در مورد اینکه متن پیام من تخلف محسوب شده و بار قانونی دارد مطرح شد و با پذیرش اشتباه و عذرخواهی از سوی من این قضیه به خوبی حل شده است که از برخورد با عطوفت دادستانی بهشهر با من و قشر هنرمندان بسیار قدردانی می کنم و در نتیجه با موافقت دادستان و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد این شهرستان، کنسرت در اولین زمان مناسب برگزار می شود.

  این خواننده موسیقی پاپ در مورد هجمه های وارد شده به برگزاری کنسرت موسیقی در برخی شهرها و لغو شدن کنسرت برخی از خواننده ها، گفت: در سال های اخیر تقریبا همه خواننده های ایران، برخی به دفعات بیشتر و برخی دفعات کمتر لغو کنسرت داشتند و یا با عدم صدور مجوز برگزاری کنسرت در برخی شهرها مواجه شدند که این عمل بدون دلیل قانع کننده اصلا شایسته نیست.

  وی افزود: افرادی که اهل هنر هستند و به ویژه به موسیقی گوش می دهند و در کنسرت ها شرکت می کنند کمتر اهل رفتارهای خشونت آمیز هستند به همین دلیل موسیقی می تواند روحیه جامعه را تلطیف کند و جنبه های مثبت آن بیشتر است.

  عسگری اظهار کرد: در استان مازندران وضعیت کلی برگزاری کنسرت خوب است اما متاسفانه با وجود آن که من خواننده پاپ مجاز هستم در ۱۰ سال گذشته بیش از ۱۰ مرتبه درخواست من برای برگزاری کنسرت در شهر ساری رد شده است و این گونه به نظر می رسد که سلیقه ای عمل می کنند که امیدوارم این دیدگاه تغییر کند.

  ایسنا

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار