In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۶/۱۵ - ۱۰:۳۰ | کد خبر : 35275
 • Print Friendly

  خودروهای روز اروپایی تاکسی تهران می شوند/ جمع آوری پیکان تا پایان سال از پایتخت

  تشکری هاشمی در ادامه به جمع آوری تمامی تاکسی های پیکان تا پایان سال جاری در تهران اشاره کرد و گفت: این اولین گام در جهت حذف خودروهای فرسوده در تاکسیرانی است و در مرحله بعد کلیه تاکسی های فرسوده را از سطح شهر تهران جمع آوری خواهیم کرد که در این راستا نیز ارائه کمک های بلا عوض برای نوسازی تاکسی های تهران را پیش بینی کرده ایم.

   

   

  به گزارش شرق پرس معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از مذاکره با خودروسازان بزرگ برای تولید خودرو جهت بکار گیری در ناوگان تاکسیرانی تهران خبر داد.

   

  جعفر  تشکری هاشمی در گفت و گو با عصر ایران در مورد استفاده از “خودروهای با کیفیت” به عنوان تاکسی در تهران گفت: برای بکارگیری تاکسی در سیستم حمل و نقل شهری هر خودرویی که استاندار های لازم را تامین کرده و شرایط یک تاکسی مطلوب را داشته باشد مورد توجه قرار می گیرد.

   

  وی اضافه کرد: برای بروز رسانی ناوگان تاکسیرانی تهران با خودرو سازان بزرگ دنیا در قاره آسیا و اروپا که امکان تولید محصولاتشان در ایران فراهم باشد مذاکره کرده ایم و به این ترتیب در نظر داریم تا از خودروهای باکیفیت بالا با مشارکت سازندگان داخلی استفاده کنیم.

   

  معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران خاطر نشان کرد: سیاست ما در شهرداری تهران این است تا از شرکت هایی که تاکسی با کیفیت بالا  را وارد ناوگان حمل و نقل کنند حمایت کنیم و لذا امیدواریم تا در سال ۹۴و ۹۵ تاکسی هایی با کیفیت بالا را در تهران وارد عرصه حمل و نقل کنیم.

   

  جمع آوری تمامی تاکسی های پیکان تا پایان امسال از تهران

  تشکری هاشمی در ادامه به جمع آوری تمامی تاکسی های پیکان تا پایان سال جاری در تهران اشاره کرد و گفت: این اولین گام در جهت حذف خودروهای فرسوده در تاکسیرانی است و در مرحله بعد کلیه تاکسی های فرسوده را از سطح شهر تهران جمع آوری خواهیم کرد که در این راستا  نیز ارائه کمک های بلا عوض برای نوسازی  تاکسی های تهران را پیش بینی کرده ایم.

   

  وی ادامه داد: در زمینه کمک به نوسازی تاکسی های فرسوده پیشنهاد ارائه اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان را به شورای محترم شهر تهران ارائه داده ایم.

   

  معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در پاسخ به پرسشی مبنی بر این که آیا  کیفیت خودروهای تولید داخل برای استفاده در ناوگان حمل و نقل عمومی مناسب است یا خیر؟ گفت: خودروهای داخلی عموما کیفیت لازم را برای استفاده در ناوگان تاکسیرانی تهران ندارند و به عنوان مثال یکی از معایب آنها، نبود دنده اتوماتیک در این خودروها است که این موضوع مشکلات زیادی را به لحاظ جسمی برای رانندگان تاکسی ایجاد کرده است.

   

  تشکری هاشمی ادامه داد: مدیریت شهری هر خودرویی که استانداردهای مورد نظر یک تاکسی مناسب را تامین کند، چه تولید داخل باشد چه وارداتی، مورد حمایت قرار می گیرد.

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار