In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۱/۰۳ - ۱۸:۰۴ | کد خبر : 45424
 • Print Friendly

  خودکشی دانش آموز ۱۳ ساله در سرویس بهداشتی مدرسه!

  مسئولان آموزش و پرورش کرمانشاه، عنوان کردند: یک دانش آموزان 13 ساله پایه اول متوسطه این استان به دلیل اختلافات خانوادگی در سرویس بهداشتی مدرسه خودکشی کرد و خود را حلق آویز کرد.

  khodkoshi-dar15

  شرق پرس: حسین پارساپور، مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در سرویس بهداشتی مدرسه، خبر داد و گفت: این دانش آموزان که در پایه متوسطه اول (هشتم ابتدایی) مشغول به تحصیل بوده رابطه بسیار خوبی با معلمان، مدیر و ناظم مدرسه داشته و جزو شاگردان اول مدرسه محسوب می‌شد بنابراین نمی‌توان گفت اختلاف با مسئولان مدرسه و یا سختی در درس خواندن از دلایل خودکشی او بوده است.

   

  وی درباره جزییات این حادثه، عنوان کرد: دانش آموز قبل از آغاز زنگ تفریح اول از معلم برای استفاده از سرویس بهداشتی اجازه می‌گیرد و قبل از ورود سایر دانش آموزان به محوطه مدرسه خود را در سرویس بهداشتی حلق آویز می‌کند.

   

  مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، یادآور شد: در زمان حادثه مادر دانش آموز برای پیگیری درس و نمرات فرزندش در مدرسه حضور داشته و بلافاصله متوجه اقدام فرزندش می‌شود که گمان می‌رود اختلافات خانوادگی انگیزه خودکشی برای این دانش آموز بوده است./خبرانلاین

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار