In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۵/۱۷ - ۱۵:۵۶ | کد خبر : 33357
 • Print Friendly

  شهردار سورک:

  درآمد شهرداری بسیار اندک است / سورک نیازمند اعتبارات استانی است

  ولیزاده شهردار مرکز شهرستان میاندورود با اشاره باینکه سورک مرکز شهرستانی با 60 هزار نفر جمعیت است افزود اعتبارات این شهر اندک است شهرداری سورک توانسته رضایت نسبی شهروندان را بدست آورد.

  درآمد شهرداری بسیار اندک است / سورک نیازمند اعتبارات استانی است

   

   

   

  به گزارش شرق پرس عیسی ولیزاده در حاشیه دومین نمایشگاه شهرداری های موفق خدمات شهری و صنایع وابسته در ساری در گفتگو با  مهر، اظهار داشت: سورک تنها شهر شهرستان میاندورود با ۶۰ هزار نفر جمعیت است که با توجه به درآمد اندک شهرداری، خدماتی که تاکنون در سورک انجام گرفته رضایت نسبی شهروندان را به همراه داشته است.

   

   

   

  وی در ادامه ضمن قدردانی از کلیه همکاران خود در شهرداری سورک و شورای اسلامی شهر، ابراز داشت: همه تلاش ما در سال ۹۳ و ۹۴ بر ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان متمرکز شد که در این راستا همکاران شهرداری و شورای شهر همکاری خوبی در این زمینه داشتند.

   

   

  شهردار شهر سورک با بیان اینکه پروژه های عمرانی سطح شهر با جدیت تمام در حال اجرا است گفت: احداث کانال هدایت آبهای سطحی خیابان مخابرات، بلوار شهید بهشتی با لوله های بتنی مسلح به طول ۸۰۰ متر که پیش بینی شده ۸۰۰ میلیون تومان هزینه شود که تاکنون ۷۰ درصد کار با ۶۰۰ میلیون تومان هزینه انجام شده است.

   

   

  ولیزاده، ادامه داد: در بحث آسفالت ۵۰ درصد از آسفالت خیابان شهیدان بابازاده، خیابان فرهنگ و خیابان شهید بخشی انجام شده و تجهیز و بهسازی پارک ولی عصر شهر سورک در دستور کار شهرداری قرار گرفت که این پروژه هم با استقرار تجهیزات بازی کودکان در حال تکمیل است.

   

  به گفته ولیزاده هفت هزار متر مربع از پیاده رو های شهر سورک نیز بهسازی شده است.

   

  شهردار سورک، درباره ساماندهی خودروهای درون شهری و برون شهری اظهار کرد: جلساتی در این زمینه با فرمانداری داشتیم که تعیین جایگاه برای خودروهای مسافربری درون شهری و شناسنامه دار کردن آنها اقداماتی بود که در این زمینه انجام شد.

   

  شهردار سورک در بخش دیگری از این گفتگو درباره مسکن مهر سورک نیز گفت: متاسفانه بنیاد مسکن شهرستان ساری به تعهدات خود در زمینه هدایت آبهای سطحی، محوطه سازی و روشنایی مسکن مهر، عمل نکرد و این تعهدات بر زمین مانده هزینه هایی است که بر عهده شهرداری قرار خواهد گرفت.

   

  ولیزاده افزود: زمین قسمت جلویی مسکن مهر که مشرف به خیابان اصلی است با متراژ هزار متر مربع فعلا به نام ثبت اسناد سند خورده است که قرار بود در صورت صدور سند برای ساکنین مسکن مهر، هزار متر مربع قسمت انتهایی زمین مسکن مهر به اداره ثبت داده شود که خلاف این تعهد انجام شد.

   

  وی در ادامه خاطرنشان کرد: این زمین متعلق به شهروندان سورک بوده و بنده نیز تا تعیین وضعیت ملک مزبور و انتقال آن به مردم، پروانه ای را برای ساخت و ساز توسط  اداره ثبت صادر نخواهم کرد.

   

  شهردار سورک افزود: اگر این زمین به اهالی برگردد شهرداری آن را به فضای سبز و پارک محله تبدیل خواهد کرد.

   

   

   

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  نظرات در مورد » “درآمد شهرداری بسیار اندک است / سورک نیازمند اعتبارات استانی است”
  1. محمدتقی سلیمی خورشیدی گفت:

   دیسیپلین مدیریتی نگاه مدیریتی چیدمان مبلمان شهری سورک افق تحول گرایانه چشم اندازروشنی راترسیم ونویدمیدهدزیباسازی ساختمان شهرداری هنروجلوه ایی ازاین پارامترهاست . بایدباورکردشهرداری درهرسطح شهری وجغرافیاوجمعیت بایدزیباببیندزیبابسازدشهرزیبااستراتژی والویت برنامه شهرداراست تعصب ونگاه بومی ومحلی شهردارسورک مزیدبرعلت است که شهررابه یک ساختارشهری تبدیل کندماامیدواریم روح شهیدولی زاده شادوقرین رحمت الهی مردم سورک سالم وتندرست وپایدارباشندانشاالله


  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار