In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۳/۲۲ - ۱۹:۳۰ | کد خبر : 29359
 • Print Friendly

  درخشش جودوکار بهشهری در مسابقات قهرمانی کارگران جهان

  مصطفی احمدی جودوکار بهشهری که به همراه تیم ملی به رقابت های قهرمانی کارگران جهان به ایتالیا اعزام شده بود در وزن 60 کیلوگرم موفق به کسب عنوان سوم شد .

  jodo15

   

   

  به گزارش شرق پرس دبیر هیات جودوی بهشهر گفت : درخشش جودوکار بهشهری در رقابت های قهرمانی کارگان جهان ، نشان دهنده وجود استعدادهای فراوان و پتانسیل های کم نظیر در این شهر است .

   

   

  محمد اسدی  در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد : مصطفی احمدی جودوکار بهشهری که به همراه تیم ملی به رقابت های قهرمانی کارگران جهان به ایتالیا اعزام شده بود در وزن ۶۰ کیلوگرم موفق به کسب عنوان سوم شد .

   

  وی با تاکید بر لزوم فراهم شدن امکانات و بودجه مناسب ، این شهر را یکی از مستعد ترین مناطق برای رشد و توسعه جودو در مازندران معرفی کرد.

   

  دبیر هیات جودوی بهشهر افزود : کسب این عنوان جهانی نشان داد ، تلاش بیشتر برای شناسایی استعدادها و تمرکز بیشتر برای کار کردن در رده های سنی پایه می تواند منجر به کسب موفقیت های بیشتر در مسابقات معتبر داخلی و خارجی شود .

   

  اسدی ادامه داد : یکی از راه های پویایی ورزشکاران و تیم های ورزشی ، برگزاری مسابقات گوناگون ورزشی بخصوص در رده های سنی پایه است که می تواند علاوه بر شناسایی نقاط ضعف و قوت ورزشکاران، روحیه جنگاوری و مبارزه آن ها را نیز تقویت کند.

   

  وی افزود : پیشینه جودو بهشهر نشان می دهد،این شهر مملو از استعدادهای فراوان در این رشته است که می توانند با توجه و تمرین زیر نظر مربیان کار بلد،خود را به سطوح بالای این ورزش در استان و حتی کشور برسانند .

   

  دبیر هیات جودوی بهشهر ادامه داد : چاره ای جز بازگشت به شرایط مطلوب گذشته و فعال کردن باشگاه های شهرستان نداریم و بدون هیچ شکی می توانیم این وعده را به همه علاقه مندان به ورزش بهشهر بدهیم که اگر حمایت های لازم از جودو بهشهر انجام شود،کسب ۳ سهمیه مداوم و ثابت در اردوی تیم ملی این رشته ورزشی،در دسترس قرار دارد .

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار