In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۴/۱۹ - ۱۸:۴۷ | کد خبر : 31493
 • Print Friendly

  درخواست جان کری از ظریف در شب قدر؛ من را هم دعا کن

  خبرنگار المیادین در وین گزارش داد: پس از آنکه محمد جواد ظریف به وزیر خارجه آمریکا گفت که باید برای حضور در مراسم مذهبی شب قدر راهی یکی از مساجد وین شود، جان کری از وی خواسته که وی را نیز دعا کند.

  درخواست جان کری از ظریف در شب قدر؛ من را هم دعا کن

   

   

  شرق پرس: خبرنگار المیادین در وین گزارش داد: پس از آنکه ظریف به همتای امریکایی خود گفته که باید برای حضور در مراسم مذهبی شب قدر باید برود، کری از وی خواسته که وی را نیز دعا کند.

   

   

  علی هاشم خبرنگار المیادین در وین گزارش داد: پس از آنکه محمد جواد ظریف به همتای امریکایی خود گفته که باید برای حضور در مراسم مذهبی شب قدر راهی یکی از مساجد وین شود، جان کری از وی خواسته که وی را نیز دعا کند.

   

  علی هاشم در گزارش خود که در روی سایت المیادین منتشر شده نوشته: آخرین دیدار کری و ظریف ۹٫۳۰ شب به پایان رسید که این چهارمین دیدار دو طرف طی یک روز بود. در آخرین دیدار ظریف به همتای خودش گفته که باید برای حضور در مراسم شب قدر در یکی از مساجد وین هتل کوبورگ را ترک کند. ظریف به کری به طور مختصر درباره این مراسم توضیح داده و وزیر امور خارجه آمریکا نیز همتای ایرانی‌اش خواسته تا در این مراسم مذهبی وی را دعا کند.

   

  علی هاشم تاکید کرده که صحت این گزارش بر عهده راوی آن است و وی دخل و تصرفی در آن نداشته است.

   

  هشتمین دور از رایزنی‌های ایران و ۵+۱ درحالی در وین برای رسیدن به توافق نهایی در جریان است که طی روزهای اخیر حواشی جالبی از مذاکرات میان دیپلمات‌های بلندپایه ایران و ۵+۱ در رسانه‌ها منتشر شده است که از آن جمله درگیری لفظی ظریف با فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بوده است.

   
   
   
   
   
   
   
  فارس

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار