In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۵/۰۷ - ۱۸:۱۴ | کد خبر : 54548
 • Print Friendly

  درخواست حجت الاسلام طباطبایی از هاشمی رفسنجانی: ناگفته ها را بگویید + عکس

  حجت الاسلام سید مهدی طباطبایی خطاب به هاشمی رفسنجانی گفت:هنوز ناگفته ها و اطلاعاتی در سینه شما وجود دارد که باید برای آگاهی مردم به ویژه جوانان گفته شود.

   

   

  در پی بستری شدن استاد اخلاق حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی طباطبایی در یکی از بیمارستان‌های تهران, آیت‌الله هاشمی رفسنجانی امروز پنجشنبه با حضور در بیمارستان از وی عیادت کرد.
   
   در این عیادت که در فضایی صمیمی و با حضور تعدادی از اعضای خانواده سید مهدی طباطبایی انجام شد ،رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام جویای احوال وی شد و ضمن گفت‌وگو با کادر پزشکی بیمارستان ،از نزدیک در جریان روند مداوای وی قرار گرفت و از درگاه خداوند برایش آرزوی تندرستی و سلامت کامل کرد .
   
   
  درخواست حجت الاسلام طباطبایی از هاشمی رفسنجانی: ناگفته ها را بگویید + عکس
   
   
  هاشمی رفسنجانی با تأکید بر سوابق درخشان علمی ، مبارزاتی و شخصیت مستقل و آزادی‌خواه حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی طباطبایی گفت: در زمانه و شرایط کنونی، وجود ایشان برای جامعه غنیمت است زیرا ایشان آن‌چه را که می‌فهمد عمل کرده و با شجاعت بیان می‌کند.
   
  وی تاکید کرد: آگاهی مردم،مانع عوام فریبی‌ها خواهد بود .
   
  حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی طباطبایی،  و اعضای خانواده وی نیز  از حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی در بیمارستان تشکر کردند.
   
  وی خطاب به رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: شما یکی از ذخائر انقلاب و نظام اسلامی هستید و من همواره به درگاه خداوند برای سلامتی و طول عمر شما دعا کرده و  می‌خواهم که خداوند شما را برای ادامه و بقای کشور حفظ کند.
   
  استاد اخلاق افزود: هنوز ناگفته ها و اطلاعاتی در سینه شما وجود دارد که باید برای آگاهی مردم به ویژه جوانان گفته شود تا انقلاب از مسیر اسلام ، مردم و اهداف مقدس امام راحل منحرف نشود.
   
  وی افزود من تا جان در بدن دارم از نظام و اهداف انقلاب و امام راحل دفاع خواهم کرد.
   
   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار