In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۷:۰۶ | کد خبر : 67226
 • Print Friendly

  درخواست سرمربی تیم ملی فوتبال از رئیس جمهور

  کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال که با استقبال گرمی از سوی روحانی مواجه شد درخواستهایی را از وی مطرح کرد...

   

   کارلوس کی‌روش پس از ثبت رکورد به همراه تیم ملی فوتبال ایران برای دومین بار پیاپی جواز حضور در جام جهانی را کسب کرد و همین موجب شد تا آنها به دیدار رئیس جمهور کشور بروند.

  به گزارش ایلنا، در ابتدای این دیدار کی روش به دیده‌بوسی با رئیس جمهور رفت و مورد استقبال دکتر روحانی قرار گرفت.

  کارلوس کی‌روش در جریان این دیدار از حمایت های فدراسیون فوتبال در این مدت قدردانی کرد و همچنین از ایران به عنوان کشوری با استعداد رشته فوتبال یاد کرد.

  سرمربی تیم ملی در وقت سخنرانی که در این مراسم در اختیارش قرار گرفته بود، ضمن تشکر از نگاه ویژه به تیم ملی و موفقیت‌های آن از دکتر روحانی درخواست کرد با توجه به صعود ایران به جام جهانی حمایت ویژه‌تری از آنها صورت گیرد تا موفق شوند در این تورنمنت جهانی موفق شوند. کارلوس کی روش در این ارتباط گفت: عشق و شور مردم به فوتبال و وجود استعدادهای فراوان در این کشور، استحقاق حمایت های بیشتر را دارد چرا که اگر این استعدادها را با تعهد ایرانی در هم‌آمیزیم می‌توانیم فوتبال ایران را به جایگاه‌های بالاتر در سطح جهانی برسانیم.

  کی روش همچنین گفت :پسران ایران در تیم ملی فوتبال بخاطر مردم ایران بار دیگر افتخار راهیابی به جام جهانی آن هم درست بعد از پیروزی جنابعالی در انتخابات ریاست جمهوری را کسب کردند و من به عنوان عضوی از این خانواده در کنار آنها بودم.

  این صحبت های کی روش با پاسخ مثبت و لبخند دکتر حسن روحانی همراه شد. روحانی در دیدار رو در رو با سرمربی تیم ملی نیز از او بابت صعود و شاد کردن دل مردم ایران تشکر کرد.

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار