In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۶/۱۳ - ۱۸:۵۸ | کد خبر : 35183
 • Print Friendly

  دردسرهای احتمالی خالکوبی سردار آزمون

  سردار آزمون به عنوان جدید ترین خالکوبی خود روی دستش نوشته: « من را دوست داشته باش به خاطر کسی که هستم.»

   

   

   

  شرق پرس: سردار آزمون مهاجم جوان و آینده دار تیم ملی جمله‌ای روی دست خود نوشته است که نشان از اعتماد به نفس بالای او دارد.
   
   
   
   عملکرد بسیار درخشان سردار آزمون در بازی دیشب ایران و گوام از چشم هیچکس پنهان نماند. سردار و طارمی زوجی را تشکیل دادند که نبود قوچان نژاد اصلا حس نشد. مطمئنا در آینده کروش بیشتر از این زوج جوان و با انگیزه استفاده می کند. چرا که آنها جوان هستند و کروش بیشتر از هر کس دوست دارد بحث جوانگرایی در تیم ملی را به همه نشان دهد.
   
   
  سردار با درخشش در جام ملت های آسیا به یکی از مهره های اصلی تیم ایران تبدیل شد. این روزها انگیزه و اعتماد به نفس بالا در وجود آزمون موج می زند.
   
   
  او به عنوان جدید ترین خالکوبی خود روی دستش نوشته: « من را دوست داشته باش به خاطر کسی که هستم.» این جمله نشان می دهد سردار اعتماد زیادی به خود دارد و روز به روز به فکر بهتر شدن است.
   
   
   
  اما شاید این خالکوبی روی دست بازیکن تیم ملی برای او مشکل ساز شود. البته که سردار بیشتر عمر زندگی خود را در خارج از ایران گذرانده و مطمئنا چیز هایی که اینجا برای بعضی ها خیلی مهم است برای او طبیعی جلوه می کند.

 • برچسب ها : ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار