In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۸:۳۰ | کد خبر : 66055
 • Print Friendly

  درخواست امام جمعه گلوگاه برای مشارکت در انتخابات؛

  در برابر آیندگان مسئول هستیم/ انتخاب اصلح براساس معیارهای درست

  میراحمدی با اشاره به در پیش بودن انتخابات گفت: انتخابات ریاست جمهوری و شوراها از مهمترین رویدادهای سیاسی و اجتماعی است که آرای مردم در این رویداد بسیار سرنوشت ساز است

  میراحمدی امام جمعه گلوگاه : در برابر آیندگان مسئول هستیم/ انتخاب اصلح براساس معیارهای درست

   

  به گزارش شرق پرس حجت الاسلام سید ابراهیم میراحمدی با تاکید بر حضور و مشارکت همه جانبه مردم در انتخابات افزود: حضور حداکثری مردم در انتخابات خط بطلانی بر دسیسه های دشمنان است که باید با این حضور گسترده مشت محکمی بر یاوه‌گویی دشمنان بزنیم.

  وی اظهار کرد: آرای مردم در انتخابات و آینده این کشور تاثیرگذار است و لذا باید انتخاب اصلح براساس معیارهای درست انجام شود.

  امام جمعه گلوگاه یادآور شد: انتخابات ریاست جمهوری و شوراها از مهمترین رویدادهای سیاسی و اجتماعی است که آرای مردم در این رویداد بسیار سرنوشت ساز است و باید با دقت در این امر حساس وارد شده و فرد اصلح را انتخاب کنیم.

  میراحمدی افزود: همه ما در برابر آیندگان مسئول هستیم و باید در این انتخابات با دقت در عملکردها و برنامه های کاندیداهای ریاست جمهوری، فردی را برای ۴ سال آینده کشور انتخاب کنیم که پایبندی به اسلام داشته، ولایتمدار باشد و به شعارهای انتخاباتی خود پایبند باشد و برای رفع مشکلات مردم تلاش کند.

  وی گفت: مردم باید در انتخابات حضور گسترده داشته باشند و انتخاب فرد اصلح براساس عقل، مشورت و مطالعه در زندگی افرادرا سرلوحه کار خود قرار دهند و با حضور گسترده خود مشت محکمی بر یاوه گویی دشمنان بزنند.

   

   

   

   

   

  ایرنا

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار