In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ - ۱۰:۳۷ | کد خبر : 51105
 • Print Friendly

  دستهای پشت پرده سقوط خان طومان؛ توافق احتمالی روسیه با آمریکا

  سقوط شهر خان طومان در سکوت آتش بس سئوالهای زیادی را در اذهان جنگ رفته ها ایجاد کرد؛ شهری که سرانجام در روز روشن با یورش سنگین و هجوم نفرات زیاد به سقوط ختم شد و نظامیان روسیه در این زمان به نوازندگی کنسرت در شهر تاریخی تازه آزاد شده پالمیرا مشغول بودند و دست به استارت هواپیماهای خود نزدند!

  دستهای پشت پرده سقوط خان طومان؛ توافق احتمالی روسیه با آمریکا

   

   

  شرق پرس: همانطور که از قبل مشخص بود امروز اعلام شد به جز پیکر شهید بهمن قنبری بدن بقیه ۱۲شهید مازندرانی مدافع حرم همچنان در منطقه تحت سیطره تکفیری‎هاست و همین مساله تشییع ابدان مطهر آنان را در حاله ای از ابهام فرو برده است.

   

   

  این در حالیست که به تازگی موارد تازه‎ای از نقش روسیه در از دست رفتن شهر خان طومان و شهادت رزمندگان مدافع حرم افشا شده است که طی آن تکفیریها در روز روشن با استفاده از ستون تجهیزات زرهی و ادوات جنگی و موشکی به مدافعان شهر حمله کردند و قطعا این حمله به دور از چشمان نظامیان روسیه نمانده بود.

   

   

  اگرچه انتظار شهادت در بین رزمندگان مدافع حرم به قوت وجود دارد و اصولا طبیعت جنگ کشتن یا کشته شدن است، اما اینکه یک هواپیمای روسی در طول مسیر حرکت تکفیری‎ها به هوا نخواسته بود تا جلوی پیشروی آنان را بگیرد در زمانی مهم جلوه می کند که جبهه النصره در زمان آتش‎بس مورد مذاکره امریکا و روسیه به مواضع رزمندگان مدافع حرم در خان طومان حمله برق آسا کرده بود!

   

   

  آتش‎بسی که در روز روشن به یورش سنگین با تعداد نفرات زیاد ختم شد و نظامیان روسیه در این زمان به نوازندگی کنسرت در شهر تاریخی تازه آزاد شده پالمیرا مشغول بودند و دست به استارت هواپیماهای خود نزدند!

   

   

  تصاویری به تازگی منتشر شده است که نشان می‎دهد تکفیری‎ها همزمان با حمله خود به شهر خان طومان با وسایل اولیه مانند هلی کم از ارتفاع کم تعقیب و گریز خودروهای زرهی و شهات نفرات پیاده نگهبان شهر را به تصویر کشیده و حتی با تصویربرداری هوایی مدیریت بر صحنه میدانی جنگ را برای خود تسهیل کرده بودند.

   

   

  این اتفاق بار دیگر نشان داد کشورهای استعماری هرگز ماهیت خود را فراموش نمیکنند و به نظر میرسد حمله سنگین و تصرف شهر خان طومان که منجر به شهادت بهترین فرزندان این سرزمین شد با معامله پس پرده کشورهای استعماری و کمک تجهیزاتی عربستان و ترکیه محقق شد بود.

   

   

  موضوعی که قطعا به زودی زوایای پنهان آن مشخص خواهد شد.

   

   

   

   

   

   

  تابناک مازندران

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار