In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۷:۰۲ | کد خبر : 61002
 • Print Friendly

  دستگیری خانمی که از ۴۹۵ نفر در گلستان کلاهبرداری کرد!

  با بررسی‌های انجام شده مشخص شد این زن با وعده اعزام کاروان به عتبات عالیات مبلغ 300 هزار تومان به عنوان علی الحساب از مردم دریافت کرد...

  دستگیری خانمی که از 495 نفر در گلستان کلاهبرداری کرد!

   

  شرق پرس( شرق مازندران) : معاون هماهنگ کننده پلیس گلستان از دستگیری یک متهم با ۴۹۵ فقره کلاهبرداری به ارزش دو میلیارد ریال خبر دارد.
   
   
  سرهنگ عسگر ساوری گفت: روزهای گذشته با وصول تعداد زیادی شکایت به پلیس آگاهی استان  گلستان مبنی بر وقوع کلاهبرداری یک خانم تحت عنوان اعزام به سفر زیارتی کربلا، بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.
   
   
  وی ادامه داد: با بررسی‌های انجام شده و طی هماهنگی با مراجع قضائی مشخص شد فرد مورد نظر، با وعده اعزام کاروان به عتبات عالیات مبلغ ۳۰۰ هزار تومان به عنوان علی الحساب از مردم دریافت کرده و به وعده داده شده عمل نکرده است.
   
   
  معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی گلستان خاطرنشان کرد: پس از انجام تحقیقات و استعلام مشخص شد این فرد هیچ مجوزی در این راستا نداشته و به طور غیر قانونی در حال فعالیت بوده است.
   
   
  سرهنگ ساوری بیان کرد: پس از هماهنگی با مرجع قضائی فرد موردنظر دستگیر و در مواجه با مستندات پلیس، متهمه به جرم خود اعتراف کرد.
   
   
  وی خاطرنشان کرد: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد،  متهمه تاکنون مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان از ۴۹۵ شهروند گلستانی کلاهبرداری کرده است.
   
   
  سرهنگ ساوری گفت: متهمه برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع ذی‌صلاح شد و همچنین تحقیقات برای شناسایی مالباختگان احتمالی دیگر ادامه دارد./میزان
   
   
   
   
   
   
   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار