In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۵:۵۶ | کد خبر : 61975
 • Print Friendly

  دستگیری عوامل تعرض به سفارت ایران

  افراد متعرض به سفارت ایران اقدام به پایین آوردن پرچم ایران کردند و چهارنفر از این افراد در خواست پناهندگی در سوئد دارند و دو نفر از آنها مقیم سوئد هستند.

   

  بنابر اعلام رئیس پلیس کپنهاگ، ۶ تن از عناصر ضد انقلاب که روز پنج شنبه به ساختمان سفارت ایران در این شهر دانمارک حمله کرده بودند، دستگیر شده‌اند.
   
   
  به گزارش ایسنا، هنریک استورمر، رئیس پلیس شهر کپنهاگ در دانمارک در این باره به خبرگزاری فرانسه گفت: ۶ فرد ایرانی صبح روز پنج‌شنبه از فنس های اطراف سفارت ایران در کپنهاگ بالا رفته و بنرها و تابلوهایی را با محتوای مخالفت با رژیم ایران در باغ سفارت نصب کردند.
   
  وی افزود: این افراد همچنین اقدام به پایین آوردن پرچم ایران در محل سفارت کردند. چهارنفر از این افراد در خواست پناهندگی در سوئد دارند و دو نفر از آنها مقیم سوئد هستند.
   
  هم اکنون این افراد به دلیل ورود به محوطه‌ی سفارت ایران در بازداشت پلیس هستند.
   
  به گزارش ایسنا، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت خارجه کشورمان روز پنج شنبه در این‌باره گفت: وزارت خارجه در پی این حادثه سفیر دانمارک در ایران را احضار کرده است و خواستار برخورد جدی و مسئولانه‌ی دولت دانمارک با عوامل تعرض به سفارت ایران شده است.
   
   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار