In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ - ۱۷:۱۴ | کد خبر : 55865
 • Print Friendly

  دستگیری همه ورزشکاران المپیکی یک کشور !

  موگابه رئیس جمهور زیمباوه پس از دستگیری همه ورزشکاران المپیکی با انتشار بیانیه‌ای گفت: ما پول کشور را هدر دادیم و ورزشکارانی مثل موش را به المپیک فرستادیم.

   

  رییس جمهور کشور افریقایی زیمبابوه که ورزشکارانش هیچ مدالی کسب نکرده بودند با بازداشت تمامی ورزشکاران المپیکی این کشور خواستار بازگرداندن پول صرف شده برای آن‌ها جهت آزادی آن‌ها شد.
   
  ایسنا به نقل از گلوبو برزیل نوشت: کاروان کشور زیمبابوه با ۳۱ ورزشکار در رقابت‌های المپیک ریو شرکت کرد که در نهایت به هیچ مدالی هم دست پیدا نکرد. این اتفاق باعث عصبانیت موگابه رییس جمهور کشور زیمبابوه شد و به همین خاطر دستور داد تمام ورزشکاران این کشور که در المپیک ریو حاضر بودند دستگیر شوند. دلیل دستگیری این ورزشکاران عدم کسب مدال در المپیک ریو بوده است.
   
  روبرت موگابه رییس جمهور زیمبابوه معتقد است هزینه زیادی صرف این ورزشکاران شده است و آن‌ها با بی‌دقتی و بی‌مسئولیتی نتوانستند مدال کسب کنند و به همین خاطر تمامی ورزشکاران المپیکی کشور زیمبابوه اکنون دستگیر شده‌اند.
   
  موگابه با انتشار بیانیه‌ای گفت: “ما پول کشور را هدر دادیم و ورزشکارانی مثل موش را به المپیک فرستادیم. اگر آماده نیستید برای چه به المپیک می‌روید. آن‌ها حتی مس یا قلع هم کسب نکردند چه برسد به مدال‌های دیگر. پس ما برای چه پول کشور را صرف این ورزشکاران کنیم و هدر دهیم. اگر می‌خواستیم چند نفر را غربال می‌کردیم و به برزیل می‌فرستادیم تا سرود کشورمان را بخوانند و در مراسم افتتاحیه رژه بروند. افرادی به مراتب زیباتر از این ورزشکاران در کشورمان و دانشگاه‌ها داریم که آن‌ها را به المپیک نفرستادیم تا این افراد را بفرستیم. با این پول می‌توانستیم مدرسه بسازیم”.
   
  رییس جمهور زیمبابوه می‌گوید تا زمانی که این ورزشکاران پولی که صرف‌شان در المپیک ریو شده است بازنگردانند، در حبس خواهند بود.
   
   
   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار