In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۷/۰۶ - ۱۷:۱۰ | کد خبر : 56955
 • Print Friendly

  فرمانده انتظامی مازندران خبر داد؛

  دستگیری کلاهبردار میلیاردی در ساری

  متهم به کلاهبرداری با استفاده از روش‌های متقلبانه در استان مازندران، در چندین مرحله خرید، با ارائه چک‌های جعلی و بدون محل، بیش از 14 میلیارد و 950 میلیون ریال کلاهبرداری کرد.

  دستگیری کلاهبردار میلیاردی در ساری

   

  به گزارش شرق پرس ( شرق مازندران) به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سید محمود میرفیضی از شناسایی و دستگیری متهم به جعل و کلاهبرداری خبر داد و افزود: این فرد با ارائه چک‌های جعلی و بلامحل بیش از ۱۴ میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرد.

   

  فرمانده انتظامی مازندران افزود: در پی مراجعه و شکایت افرادی مبنی بر کلاهبرداری از آنان از سوی فردی به نام «الف ـ ه» اهل مازندران، با ارائه چک‌های جعلی و بدون محل، با توجه به دستور قضایی و حساسیت موضوع، مراتب به طور ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

   

  این مسؤول تصریح کرد: کارشناسان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات از مالباختگان دریافتند، متهم به کلاهبرداری با استفاده از روش‌های متقلبانه از طریق خرید و فروش یخچال فریزر، پس از جلب اعتماد مسؤولان مراکز توزیع و فروش لوازم خانگی، در چندین مرحله خرید، با ارائه چک‌های جعلی و بدون محل، بیش از ۱۴ میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرد.

   

  وی افزود: مأموران پلیس آگاهی در ادامه تحقیقات با استفاده از شگردهای خاص پلیسی و اقدامات فنی، مخفیگاه متهم را در شهرستان ساری شناسایی و وی را دستگیر کردند.

   

  فرمانده انتظامی مازندران در پایان گفت: متهم در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس، به بزه انتسابی اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

   

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار