In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۹:۰۰ | کد خبر : 65588
 • Print Friendly

  دستگیری ۵۵ نفر در پارتی مختلط شبانه

  دادستان کرمان با بیان این‌که مکان برپایی جرم با حکم قضائی پلمب شده است، افزود: در این رابطه 19 دستگاه خودروی لوکس وگرانقیمت و دو دستگاه موتورسیکلت سنگین و 10 لیتر مشروبات الکلی و سایر وسایل جرم از متهمان کشف و توقیف شده است.

   

   

  دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان کرمان از انهدام یک باند بزرگ برپایی پارتی‌های شبانه در کرمان خبر داد و گفت: ۵۵زن ومرد در حال مصرف مشروبات الکلی و رقص و پایکوبی به صورت مختلط در کرمان دستگیر شدند.

  به گزارش ایسنا، «دادخدا سالاری» در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی وصول گزارشاتی مبنی بر تشکیل باندی با سردستگی فردی معلوم‌الحال واز مرفهین بی‌درد در امر برپایی مجالس لهو و لعب و ارتکاب معاصی برخورد با اعضای باند مذکور در دستور کار ویژه دادستانی قرار گرفت.

  این مقام قضائی ادامه داد:در پی رصدهای انجام گرفته از سوی پلیس، مکان برپایی پارتی در یکی از منازل  واقع در شهر کرمان  مورد شناسایی  قرار گرفت و با صدور حکم قضائی، پلیس ۵۵ زن ومرد حاضر در پارتی را دستگیر شدند.

  وی ادامه داد: در هنگام دستگیری افراد حاضر در پارتی در حال مصرف مشروبات الکلی و رقص وپایکوبی به‌صورت مختلط  بودند.

  دادستان کرمان با بیان این‌که مکان برپایی جرم با حکم قضائی پلمب شده است، افزود: در این رابطه ۱۹ دستگاه خودروی لوکس وگرانقیمت و دو دستگاه موتورسیکلت سنگین و ۱۰ لیتر مشروبات الکلی و سایر وسایل جرم از متهمان کشف و توقیف شده است.

  سلاری یادآور شد: استان کرمان سرزمین سرداران شهید و رزمندگان سرافراز هشت سال دفاع مقدس می‌باشد و دستگاه قضائی در استان به‌عنوان چشمان بیدار مردم، این اجازه را به غرب‌زدگان و پیروان فرهنگ منحط غربی را نخواهد داد که با هنجارشکنی و افعال مجرمانه چهره دینی استان کرمان را مخدوش کنند.

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار