In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۰/۰۳ - ۱۸:۱۷ | کد خبر : 43280
 • Print Friendly

  دفاع مدیر سابق شبکه ۳ از عادل فردوسی پور

  جعفر صافی مدیر سابق شبکه 3 گفت: اینکه با وزیر خارجه کشور درباره دیپلماسی فوتبال حرف زده شود ، اصلا اتفاق خارج از عرفی نیست

  modir-shabake3

   

   

  شرق پرس: جعفر صافی که شبکه ۳ را راه اندازی کرد و ایده برنامه ۹۰ را برای اولین بار مصوب کرد تا تبدیل به پر بیننده ترین برنامه سیما شود از عادل فردوسی پور دفاع کرد.

   

   

  جعفر صافی در اینباره گفت:«اول باید دید در نمونه های دیگری که این برنامه مصاحبه با شخصیت های سیاسی و مذهبی داشته چه مکانیسمی را طی کرده و یا اصلا برنامه های دیگر این شبکه یا شبکه های دیگر دقیقا چه مکانیسمی را طی می کنند اما مهمتر از این ها ، برخوردی است که شده . به هر حال این همه بازتاب منفی را برای رسانه به همراه داشته است.

   

  اینکه با وزیر خارجه کشور درباره دیپلماسی فوتبال حرف زده شود ، اصلا اتفاق خارج از عرفی نیست چون این روزها تلاقی زیادی بین فوتبال و دیپلماسی خارجی کشورها وجود دارد و مصاحبه هایی از این دست در تمام دنیا عرف است و نمی توانی بگویی گفت و گوی انجام شده سیاسی است.

   

   در تلویزیون خودمان هم این اتفاق برای اولین بار قرار نبوده اتفاق بیفتد. در همین تلویزیون خودمان ما فوتبال بازی کردن اقای احمدی نژاد را پخش کردیم و بارها بسیاری از مسئولان سیاسی از مجلس و دولت به برنامه های عیر مرتبط رفتند و درباره فوتبال هم حرف زدند. به نظرم این هجمه علیه ۹۰ اصلا کار درستی نیست .»

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار