In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۲/۲۸ - ۱۱:۴۴ | کد خبر : 27493
 • Print Friendly

  دلیل اعتراض خانواده های شهدا به به طرح ساماندهی قبور

  قناعتی با بیان اینکه در پی طرح ساماندهی قبور شهدا جمعی از خانواده شهدا نسبت به این ساماندهی اعتراض داشتند، گفت: خانواده شهدا معتقد هستند که باید قبر فرزندانشان به حالت قدیمی باقی بماند.

  shohada15

   

   

  شرق پرس: عضو هیات رییسه شورای شهر تهران از اعتراض جمعی از خانواده‌های شهدا در پی طرح ساماندهی قبور شهدا خبر داد.

   

   

   

  ابوالفضل قناعتی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه در پی طرح ساماندهی قبور شهدا جمعی از خانواده شهدا نسبت به این ساماندهی اعتراض داشتند، گفت: خانواده شهدا معتقد هستند که باید قبر فرزندانشان به حالت قدیمی باقی بماند.

   

   

  وی با بیان اینکه مدیریت سازمان بهشت زهرا(س) در نظر دارد در طرح ساماندهی قبور شهدا نسبت به یکسان‌سازی قبور اقدام کند، افزود: خانواده این عزیزان معتقدند که باید قبور فرزندانشان به شکل سنتی و تاریخی خود باقی بماند و برهمین اساس اعتراضاتی را نسبت به این ساماندهی داشته‌اند.

   

   

  عضو هیات رییسه شورای شهر تهران با بیان اینکه در بررسی‌های اولیه مشخص شده است که این ساماندهی مصوبه شورا ندارد، گفت: به هرحال نظر خانواده شهدا درخصوص قبور فرزندانشان بسیار مهم است و باید جلساتی با مسئولان سازمان بهشت زهرا در این خصوص گذاشته شود.

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار