In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۶/۰۸ - ۱۷:۲۴ | کد خبر : 34816
 • Print Friendly

  دلیل خودسوزی در محوطه فرمانداری سنقر اعلام شد

  معاون سیاسی امنیتی کرمانشاه درباره خودسوزی یک مرد در محوطه فرمانداری سنقر گفت: با انجام تحقیقاتی که بعمل آمد، مشخص شد متوفا در اعتراض به برخی مطالبات در مورد پروانه ساخت مسکن و عوارض که با شهرداری سنقر داشته، اقدام به خودسوزی در محوطه این مجتمع اداری کرده است.

  khodsozi-khodkoshi54

   

   

    شرق پرس: در پی انتشار خبر خودکشی یکنفر در محوطه مجتمع اداری فرمانداری سنقر، سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه، انگیزه متوفا از خودکشی را وجود مشکلاتی در اخذ پروانه ساخت مسکن و عوارض شهرداری عنوان کرد.

   

   

  امیر شاه آبادی روز یکشنبه در این خصوص به ایرنا گفت: بر اساس بررسی های تیم کارشناسی اعزامی از سوی معاونت سیاسی امنیتی استانداری به شهر سنقر و با انجام تحقیقاتی که بعمل آمد، مشخص شد متوفا در اعتراض به برخی مطالبات در مورد پروانه ساخت مسکن و عوارض که با شهرداری سنقر داشته، اقدام به خودسوزی در محوطه این مجتمع اداری کرده است.

   

  وی افزود: با مراجعه خانواده متوفا، هویت نامبرده که مردی ۵۹ ساله بود، مشخص شد.

   

  صبح امروز ساعت ۱۰، کارکنان مجتمع اداری فرمانداری که ارگان هایی چون شهرداری، بخشداری مرکزی، شورای شهر نیز در این مجموعه قرار دارند، با جسد سوخته فردی مواجه شدند.

   

  پلیس و پزشکی قانونی در بررسی های اولیه بدلیل شدت سوختگی فقط جنسیت متوفا را که مرد بود، اعلام کردند.

   

  از سوی معاونت سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه تیمی از کارشناسان به این شهرستان اعزام شد و با تحقیقات این تیم هویت این فرد ۵۹ ساله و انگیزه وی از خودسوزی در محوطه مجتمع اداری فرمانداری مشخص شد.

   

  شاه آبادی همچنین با استناد به گزارش پلیس، گفت: فرد متوفا به احتمال زیاد از درب ورودی اصلی این مجتمع وارد محوطه نشده و ممکن است از دیوار پشتی مجتمع که ارتفاع چندانی ندارد، خود را به درون این محوطه رسانده است.

   

   

 • برچسب ها : , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار