In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۷/۰۶ - ۱۶:۲۷ | کد خبر : 36861
 • Print Friendly

  رییس انجمن مهارت های فردی و همگانی مازندران:

  دوره آموزش مربیگری پاراگلایدر در گلوگاه برگزار می شود

  دوره آموزشی مربیگری پاراگلایدر از هفتم مهر ماه در سایت پرواز روستای مهدیرجه گلوگاه برگزار می شود و شرکت کنندگان به مدت 4 روز آموزش های تئوری و عملی مربوط به این رشته را فرا می گیرند.

  paraglayder5

   

   

  به گزارش شرق پرس یخکشی گفت : دوره آموزش مربیگری پاراگلایدر با حضور ۴۰ مربی زن و مرد استان های کشور به میزبانی بهشهر و سایت پرواز مهدیرجه گلوگاه برگزار می شود .

   

   

   

  مولود کفشی روز دوشنبه در گفت و گو با  ایرنا افزود: این دوره آموزشی از هفتم مهر ماه در سایت پرواز روستای مهدیرجه گلوگاه برگزار می شود و شرکت کنندگان به مدت ۴ روز آموزش های تئوری و عملی مربوط به این رشته را فرا می گیرند.

   

  وی همچنین از برگزاری رقابت های قهرمانی پاراگلایدر مازندران به میزبانی بهشهر بعد از دوره آموزشی خبر داد و یادآور شد: در این رقابت ها توان ورزشکاران شهرهای مختلف در این ورزش سنجیده می شود.

   

  رییس انجمن مهارت های فردی و همگانی مازندران با اشاره به ورزش هیجانی پاراگلایدر، افزود: سایت پروازی در منطقه مهدیرجه گلوگاه یکی از پیست های استاندارد می باشد که مورد توجه پاراگلایدر سواران قرار گرفته است وعلاقمندان انجام این رشته همواره برای انجام تمرین به صورت جمعی و انفرادی از آن استفاده می کنند.

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار