In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۲/۰۶ - ۲۲:۳۴ | کد خبر : 25932
 • Print Friendly

  دو نظامی عربستانی بر اثر سقوط جنگنده کشته شدند

  یک مسئول در وزارت دفاع عربستان با اعلام این خبر گفته است صبح روز یکشنبه هواپیمای آموزشی دانشکده هوانوردی ملک فیصل دچار سانحه شد و با سقوط آن خلبان مربی و فرد تحت آموزش جان باختند.

  دو نظامی عربستانی بر اثر سقوط جنگنده کشته شدند

   

   

  شرق پرس: یک منبع در وزارت دفاع عربستان سعودی گفت یک فروند هواپیمای آموزشی متعلق به دانشکده هوایی ملک فیصل در حین ماموریت آموزشی سقوط کرد و خلبان به همراه فرد تحت آموزش کشته شدند.
   

  ایرنا به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع مصر نوشت: یک مسئول در وزارت دفاع عربستان با اعلام این خبر گفته است صبح روز یکشنبه هواپیمای آموزشی دانشکده هوانوردی ملک فیصل دچار سانحه شد و با سقوط آن خلبان مربی و فرد تحت آموزش جان باختند.

   
  این حادثه در حالی رخ می دهد که عربستان سعودی همچنان به تجاوزات هوایی خود علیه یمن ادامه می دهد.
   
  جنگندهای متجاوز سعودی بامداد یکشنبه صنعا پایتخت یمن را بمباران کردند.
   
  در این حمله منطقه «فج عطان» و «دارالرئاسه» و اردوگاه «الحفاء» در منطقه «نقم» در چندین نوبت بمبارن و صدای انفجارهای پی در پی در مناطق مختلف پایتخت شنیده شد.
   
  برخی از ساکنان پایتخت گفتند که انفجار ناشی از بمباران ها باعث شکستن شیشه و تخریب پنجره ها شده است. تاکنون از تلفات ناشی از این حملات گزارش نشده است.

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار