In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
  • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۷:۱۶ | کد خبر : 62049
  • Print Friendly, PDF & Email

    حاشیه های دوپینگ گریبانگیر ورزش مازندران!

    دو ورزشکار دیگر مازندرانی هم دوپینگی اعلام شدند!

    در پی حواشی اخیر در مثبت اعلام شدن تست دوپینگ یک ورزشکار مطرح مازندرانی اکنون بازهم نتایج اعلام شده نادو حاکی از مثبت دوپینگی بودن 2 ورزشکار دیگر است.

    دوپینگ مازندران ورزشکاران مازندرانی

     
    به گزارش شرق پرس( شرق مازندران) چندی پیش بود که خبر مثبت بودن نتیجه دوپینگ بشیر باباجان زاده، شوکی برزگ در جامعه ورزشی مازندران علی الخصوص در بین کشتی گیران ایجاد کرد. حال پس از چند روز فدراسیون پزشکی ورزشی خبر از دوپینگ ۲ ورزشکار مازندرانی دیگر داده است!
     

    در گزارش دکتر نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی و دبیرکل نادو, نام  ۹ ورزشکار دوپینگی اعلام شد که متاسفانه ۲ نفر از این ورزشکاران مازندرانی هستند.

     

    به استناد این منبع, علی کیا دلیری که در رشته وزنه برداری فعالیت می کند به دلیل مصرف ماده ممنوعه استانوزولول به مدت۴ سال از سوم مهر۹۵ تا دوم مهر ۹۹ از حضور در میادین ورزشی محروم شد.

     

    امیر حسین محمد ملکی در رشته کبدی دیگر ورزشکار دوپینگی مازندران بود که به دلیل مصرف مواد ممنوعه هیلوروکلروتیاژید و نورآندروسترون از تاریخ ۲۷ شهریور ۹۵ تا ۲۶ شهریور ۹۹ به مدت ۴ سال از حضور در میادین ورزشی محروم شد.

     

  • برچسب ها : , , ,
  • 

    نظرات

    
    آخرین اخبار
    پربازدیدترین اخبار