In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۶/۱۶ - ۱۴:۴۵ | کد خبر : 35375
 • Print Friendly

  رئیس ارشاد گلوگاه: یکی از تهاجمات موثر دشمن تخریب چهره مساجد است

  بابایی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گلوگاه در جمع ائمه جماعات و مدیران کانون فرهنگی مساجد اظهار داشت: مساجد جایگاه مهمی در فرهنگ اسلامی و یکی از تهاجمات موثر دشمنان تخریب چهره واقعی مساجد بوده و کم رنگ کردن فعالیت های آن از مهترین اهداف آنان می باشد.

  babaee-ershadgalogah5

   

   

  به گزارش شرق پرس به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان گلوگاه ،دوره  کارگاه آموزشی مدیران و ائمه جماعات کانون فرهنگی و هنری مساجد شهرستان گلوگاه در مجتمع فرهنگی و هنری فجر این شهرستان برگزار شد.

   

   

  بابایی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گلوگاه در جمع ائمه جماعات و مدیران کانون فرهنگی مساجد اظهار داشت: مساجد جایگاه مهمی در فرهنگ اسلامی و یکی از تهاجمات موثر دشمنان  تخریب چهره  واقعی مساجد بوده و کم رنگ کردن فعالیت های آن از مهترین اهداف آنان می باشد.

   

   

  وی گفت: مساجد می توانند از طریق کانون فرهنگی وهنری ، ائمه جماعات ، پایگاه بسیج نسبت به کاهش آسیب های اجتماعی ، بزهکاری جوانان و رفتار های مجرمانه موثر بوده و نقش بسزایی داشته باشد.

   

   

  بابایی در ادامه افزود: کانون فرهنگی و هنری مساجد از پایگاه های مهم دینی و فرهنگی است که با شناسایی ظرفیت های آن برای اعتلای فرهنگ می توان بهره برد. وی  به مدیران مسئول کانون ها و ائمه جماعات مساجد متذکر شد که نسبت به  شناسایی نقاط  قوت و ضعف  تلاش نموده و برای جذب جوانان و نوجوانان برنامه ها و فعالیت های متنوع ایجاد نمایند

   

   

  وی در پایان گفت: اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان با همت دبیرخانه نظارت بر کانون های فرهنگی وهنری مساجد استان نسبت به مساعدت مالی و معنوی اقدام خواهد نمود.

   

   

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار