In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ - ۱۹:۴۵ | کد خبر : 52751
 • Print Friendly

  رئیس جمهور سابق مصر به حبس ابد محکوم شد

  قاضی دادگاه قاهره گفت در 99 جلسه به پرونده رسیدگی کرده است و 6 تن از متهمان پرونده را مستحق مرگ دانسته و برای آنها حکم اعدام صادر کرد. سه نفر از متهمان از جمله مرسی نیز به حبس ابد محکوم شدند.

   

   

  شرق پرس: دادگاه  مصر امروز حکم محمد مرسی در پرونده “جاسوسی برای قطر” را اعلام و او را به حبس ابد محکوم کرد.

   

   ایسنا به نقل از شبکه اسکای نیوز نوشت: محمد مرسی، رئیس جمهور برکنار شده مصر در این پرونده به “عرضه اسرار دولتی و نظامی به سفارت قطر، گرفتن اسناد طبقه‌بندی شده از مسئولان دولتی و تلاش برای رساندن آنها به قطر و همکاری امنیتی با دوحه که امکان آسیب رساندن به حاکمیت ملی و امنیت مصر در آن وجود داشت” متهم شده‌ بود.

   

  قاضی دادگاه قاهره گفت در ۹۹ جلسه به این پرونده رسیدگی کرده است و ۶ تن از متهمان پرونده را مستحق مرگ دانسته و برای آنها حکم اعدام صادر کرد. سه نفر از متهمان از جمله مرسی نیز به حبس ابد محکوم شدند.

   

  محمد مرسی در این پرونده علاوه بر حبس ابد یک حکم ۱۵ ساله حبس نیز دریافت کرد که مربوط به مسائلی غیر از جاسوسی بود.

   

  جلسه پیشین دادگاه در رابطه با پرونده “جاسوسی برای قطر” ۱۸ اردیبهشت برگزار شد و در آن ۶ تن از متهمان به اعدام محکوم شدند و جلسه قرائت حکم مرسی و بقیه متهمان پرونده به امروز موکول شد.

   

  دستگاه قضایی مصر علاوه بر این پرونده برای مرسی سه حکم دیگر صادر کرده است؛ مرسی در پرونده “فرار از زندان وادی النطرون” به اعدام، در پرونده “جاسوسی برای حماس” به حبس ابد و در پرونده‌ “درگیری‌ مقابل کاخ ریاست جمهوری” به ۲۰ سال حبس محکوم شده است. هیچ یک از این احکام هنوز نهایی نیست و وی می‌تواند به آنها اعتراض کند.

   

   

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار