In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۸/۰۴ - ۱۷:۴۲ | کد خبر : 38864
 • Print Friendly

  رئیس سازمان بازرسی: رقم اختلاس کرج بسیار سنگین تر از ۷۰ میلیارد است

  سراج با اشاره به سنگین بودن اختلاس کرج افزود: این پرونده در خصوص معوقات بانکی مطرح شده و با وجود متواری شدن شخص خاطی این پرونده همچنان در حال بررسی است

  رئیس سازمان بازرسی: رقم اختلاس کرج بسیار سنگین تر از 70 میلیارد است

   

   

   

  شرق پرس: رئیس سازمان بازرسی کل کشور در خصوص آخرین وضع رسیدگی به پرونده اختلاس ۷۰ میلیاردی در کرج گفت: میزان اختلاس بسیار سنگین‌تر از این رقم است.
   
   
   
   
  ناصر سراج در حاشیه مراسم قدردانی از اعضای سابق هیات منصفه دادگاه مطبوعات تهران در مصاحبه اختصاصی با  خبرگزاری صدا و سیما افزود: این پرونده در خصوص معوقات بانکی مطرح شده و با وجود متواری شدن شخص خاطی این پرونده همچنان در حال بررسی است.
   
   
   
  رئیس سازمان بازرسی کل کشور در ادامه در خصوص برگزاری نخستین جلسه هیات منصفه دادگاه مطبوعات تهران گفت: اولین جلسه در روز یکشنبه آینده برگزار خواهد شد و طبق ماده ۴۰ قانون مطبوعات مراسم تحلیف نیز پس از ایراد سوگند، با حضور هیات حاکمه دادگاه برگزار خواهد شد.
   
   
   
  سراج افزود: در استان تهران ۲۱ عضو هیات منصفه و در استان ها اعضای هیات منصفه ۱۴ نفر هستند که با توجه به برگزاری انتخابات در مهر گذشته، در حال حاضر در کل کشور ۴۴۱ عضو هیات منصفه انتخاب شده است و ابلاغیه های لازم نیز از سوی رئیس قوه قضائیه برای آنها صادر و ارسال شده است.
   
   
   
   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار