In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۹/۲۵ - ۹:۵۰ | کد خبر : 42679
 • Print Friendly

  رئیس سازمان زندان ها: کشف ۱۰ کیلو مواد مخدر در ورودی زندان ها!

  رئیس سازمان زندان ها با اشاره به کشف 100 کیلو مواد مخدر در ورودی زندان ها گفت: بلعیدن مواد مخدر یکی از شیوه‌های ورود مواد به زندان‌هاست که دستگاه بادی اسکنر تنها دستگاهی است که جاسازی مواد مخدر در بدن را رصد می کند

   

   

  شرق پرس: رئیس سازمان زندان‌ها گفت: در یک سال گذشته یکصد کیلوگرم انواع مواد مخدر در مبادی ورودی زندان‌ها توسط دستگاه بادی اسکنر و روش‌های سنتی کشف و ضبط شده‌است.

   

  میزان نوشت: اصغر جهانگیر رئیس سازمان زندان‌ها با اشاره به کشف صد کیلوگرم انواع مواد مخدر در مبادی ورودی زندان‌ها اظهارکرد: در حال حاضر ۸ دستگاه بادی اسکنر در زندان‌های بزرگ کشور نصب شده است.

   

  رئیس سازمان زندان‌ها افزود: باید از امکانات دنیای امروز برای کنترل تخلفات در زندان‌ها استفاده کنیم . بلعیدن مواد مخدر یکی از شیوه‌های ورود مواد به زندان‌هاست که دستگاه بادی اسکنر تنها دستگاهی است که جاسازی مواد مخدر در بدن را رصد و تشخیص می دهد .

   

  وی در ادامه بیان کرد: متاسفانه به رغم  پیگیری‌هایی که انجام شده تعداد محدودی از این دستگاه‌ها وارد کشور و در زندان های بزرگ نصب شده است و عمدتا زندان‌ها فاقد این دستگاه هستند.

   

  جهانگیر همچنین گفت: مکاتبات مختلفی را با دولت، ستاد مبارزه با مواد مخدر و نهادهای مختلف انجام داده ایم تا بتوانیم اعتبار مورد نیاز دراین زمینه را دریافت کنیم که امیدواریم با توجه به قولهای نهادهای مختلف بخشی از مشکلات را حل کنیم .

   

  رئیس سازمان زندان‌ها خاطرنشان ساخت: در حال حاضر ۸ دستگاه بادی اسکنر در زندان های بزرگ همچون تهران و خراسان و بعضی از استانهای دیگرنصب شده است.

   

   وی در ادامه از تفاهم نامه همکاری بین سازمان زندان‌ها و شورای حل اختلاف کشور برای تسریع در روند آزادی زندانیان خبرداد و گفت: شعب شورای حل اختلاف به منظور تسریع در آزادی زندانیان در زندان‌ها ایجاد می‌شود.

   

  جهانگیر با تاکید بر توسعه فرهنگ صلح و سازش در کشور افزود: به مدیران کل زندان ها ابلاغ و در همه زندان‌ها شورای حل اختلاف تشکیل می‌شود.

   

  وی گفت: این یک اقدامی اجتماعی و قضایی است که خروجی آن در بازه زمانی ۶ ماهه مشخص خواهد شد.

   

   

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار