In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۶/۱۶ - ۱۱:۲۴ | کد خبر : 35371
 • Print Friendly

  رئیس ستاد سفر روحانی در مازندران: تمایل نداریم مردم به دنبال رئیس جمهور بدوند

  رئیس ستاد سفر رئیس جمهور ضمن اعلام سفر رئیس جمهور به مازندران, با اشاره به اینکه تمایل نداریم مردم به دنبال رئیس جمهور بدوند گفت مکان هایی را برای سخنرانی و دیدار مردمی مشخص کردیم که مردم می توانند در آنجا حضور پیدا کنند.

  استاندار مازندران: تمایل نداریم مردم به دنبال رئیس جمهور بدوند

   

   

  به گزارش شرق پرس,  در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان در ساری عنوان شد رئیس جمهوری برای سفر استانی بزودی به مازندران می آید.

   

   

  استاندار مازندران در این جلسه گفت: ریاست جمهوری و هیات دولت احتمالا” مهرماه وارد مازندران می شوند.

   

  ربیع فلاح افزود اساس توسعه استان به امور پژوهشی است و باید به توسعه جامعه نگاه ساختاری داشت و اولویت بندی ما در این سفر بر تکمیل و تجهیز راه های مواصلاتی استان است .

   

  فلاح با اشاره به اینکه یکی از مشکلات عمده در مازندران در حال حاضر آب شرب و کشاورزی است افزود با اتمام و بهره برداری سدهای مورد نیاز استان مشکلات اراضی و زه کشی استان حل خواهد شد.

   

  به گفته وی، مشکلات دیگر استان اعتبارت مورد نیاز کار آفرینان و طرح های زود بازده است که باید اعتبارت ویژه در نظر گرفته شود.

   

  استاندار تصریح کرد: با وجود مرزهای بین المللی یک بازارچه مرزی مناسب که بتواند اقتصاد منطقه ای ایجاد کند نداریم . فلاح گفت ظرفیت استان در حوزه مرکبات و گل و گیاه بالاست و می تواند در سطح منطقه ای پایانه خاص ایجاد کنیم .

   

  رئیس ستاد سفر رئیس جمهور به استانها هم در این جلسه با اشاره به اینکه تمایل نداریم مردم به دنبال رئیس جمهور بدوند گفت مکان هایی را برای سخنرانی و دیدار مردمی مشخص کردیم که مردم می توانند در آنجا حضور پیدا کنند.

   

  صالحی افزود : طرحهایی که به رئیس جمهور و هیات دولت برای تخصیص اعتبار و بهره برداری ارائه می شود باید ملی و فرا ملی باشند وبه طرح های شهرستانی و استانی اعتباری اختصاص داده نمی شود و باید در در سازمان برنامه ریزی استان پیگیری شود.

   

  به گزارش باشگاه خبرنگاران, وی با اشاره به اینکه طرح های کلان که اقتصاد و تجارت استان را افزایش می دهد در اولویت قراردارند افزود :طرح های عمرانی که سالهاست اجرایی نشده باید اجرایی شوند تا درآمد استان افزایش یابد.

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار