In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۷:۰۹ | کد خبر : 69425
 • Print Friendly, PDF & Email

  استاندار مازندران در مراسم روز خبرنگار؛

  رسانه‌ها و خبرنگاران زیرساخت توسعه هستند

  دکتر ربیع فلاح با بیان اینکه خبرنگاران نقش اصلی در ارتقا آگاهی‌بخشی جامعه دارند، افزود: رسانه‌ها و خبرنگاران زیرساخت توسعه بوده و باید از ظرفیت آنان در تقویت جامعه استفاده شود...

  استاندار مازندران ربیع فلاح : روز خبرنگار مازندران

   

  به گزارش شرق مازندران ربیع فلاح جلودار در مراسم استانی تجلیل از خبرنگاران استان در مجتمع تفریحی نمک آبرود چالوس، اظهار داشت: روز خبرنگاران را باید ارج نهیم چون این افراد رسول واقعی آگاهی و اطلاع‌رسانی هستند.

   

  استاندار مازندران افزود: دانستن و آگاهی حق مردم بوده و یکی از کارکردهای استقلال سیاسی و اجتماعی جوامع توسط رسانه‌ها محقق می‌شود.

   

  استاندار مازندران با اشاره به اینکه روز خبرنگار را جشن می‌گیریم و به آن افتخار می‌کنیم، تصریح کرد: خبرنگاران در عصر ارتباطات در جهت ایجاد اطمینان، اعتماد، شور و نشاط در جامعه نقشی بی بدیل دارند.

   

  فلاح با بیان اینکه خبرنگاران نقش اصلی و اساسی در ارتقا آگاهی‌بخشی جامعه اثرگذار است، افزود: رسانه‌ها و خبرنگاران زیرساخت توسعه بوده و باید از ظرفیت آنان در تقویت جامعه استفاده شود.

   

  به گزارش تسنیم, وی با اعلام اینکه فضای همدلی و استفاده از تجارب و تضارب آرا با طیف‌های سیاسی برای اداره استان ایجاد شده است، گفت: همه فرمانداران مازندران روز خبرنگار را گرامی بدارند و از همه خبرنگاران در امورات موثر در مازندران مشارکت جدی داشته باشند.

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار