In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ - ۱۷:۲۱ | کد خبر : 59589
 • Print Friendly

  رییس اوقاف و امور خیریه گلوگاه؛

  رسانه ها در ترویج فرهنگ وقف تلاش کنند

  فاضلی گفت: وقف یکی از نیازهای رسانه برای نگهداری است که وقف جدید در این حوزه می تواند تاثیر فراوانی بر رسانه و اطلاع رسانی مفید در این حوزه داشته باشد.

  رسانه ها در ترویج فرهنگ وقف تلاش کنند

   

  به گزارش شرق پرس ( شرق مازندران)  رییس اداره اوقاف و امور خیریه گلوگاه گفت: وقف حوزه رسانه به عنوان وقف جدید مورد توجه قرار گیرد و با فرهنگ سازی مناسب، وقف های مورد نیاز جامعه ترویج یابد.

   

   

  محمدحسین فاضلی در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به اهمیت و نقش رسانه در ترویج فرهنگ وقف افزود: ترویج فرهنگ وقف یکی از وظیفه مهم آحاد جامعه است که امیدواریم رسانه بیش از پیش در این حوزه در نهادینه کردن وقف و ترویج آن تلاش کند.

   

  وی افزود: وقف یکی از نیازهای رسانه برای نگهداری، کمک به رسانه و تبلیغ رسانه است که وقف جدید در این حوزه می تواند تاثیر فراوانی بر رسانه و اطلاع رسانی مفید در این حوزه داشته باشد.

   

  رئیس اداره اوقاف گلوگاه گفت: از جمله نیازهای جدید در حوزه وقف، نیازهای علوم پزشکی، اقتصاد مقاومتی، اشتغال جوانان، فعالیت های مذهبی، حفظ ارزش های اسلامی، رویج قرآن و سیره اهل بیت(ع)، کمک به رفع اعتیاد، کمک به دانشجویان و دانش آموزان بی بضاعت است که باید مورد توجه جدی و ویژه قرار گیرد.

   

  فاضلی، با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون ۲ وقف جدید شامل خانه عالم در روستای وزوار و مسجد هشت تیکه در این شهرستان به ثبت رسیده است، ادامه داد: ۵۵۰ میلیون ریال ارزش وقف های جدید بوده است .

   

  وی گفت که سه وقف جدید هم برای ساخت مسجد و حسینیه شناسایی شده است.

   

  او با اشاره به مساعدت دولت به حوزه مساجد در شهرستان گلوگاه اظهار کرد: در این بخش در سال جاری برای ۸ مسجد مبلغ ۵۵۰ میلیون ریال اختصاص یافته است.

   

  رییس اداره اوقاف و امور خیریه گلوگاه با اشاره به اجرای طرح مودت در امامزادگان هم گفت: در سال جاری از سوی خیران ۸ مورد کمک در طرح مودت به ۷۸۰ میلیون ریال انجام شده است.

   

  به گزارش ایرنا, شهرستان گلوگاه دارای ۲۰۰ موقوفه متصرفی و غیر متصرفی، یک هزار و ۱۵۴ رقبه ، ۸ امامزاده و بقعه متبرکه و ۹۸ مسجد و حسینیه و تکیه است.

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار