In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۴۸ | کد خبر : 49259
 • Print Friendly

  رضا ضراب به نیویورک آمریکا منتقل شد

  بابک زنجانی تاجری که در اواخر سال‌های دولت دهم با استفاده از روابط غیرشفاف توانست با فروش نفت و جابه‌جایی دلارهای نفتی ایران پیش برود نیز نامش همواره در کنار نام رضا ضراب برده می‌شد

  رضا ضراب به نیویورک آمریکا منتقل شد

   

   

  شرق پرس:  تاجر طلای ایرانی که ساکن ترکیه است به اتهام دست داشتن به رشوه دادن کابینه وزرای ترکیه در سال ۲۰۱۳ محکوم شده است و از میامی به نیویورک منتقل می شود تا با جریمه هایی که توسط پلیس آمریکا برای دور زدن تحریم های آمریکا علیه ایران شده است، رو به رو شود.

   

   

  بلومبرگ نوشت: ضراب در سال ۲۰۱۳ برای دو ماه در ترکیه به عنوان بخشی از یک تحقیقات فساد بازداشت شد اما بدون اتهام آزاد شد. آن روزها اتهام هایی از قبیل دوستی وی با پسر اردوغان مطرح شد و این که ضراب در رد و بدل کردن محموله های شمش و طلا به ایران ایفای نقش داشته است.

   

   

  آمریکا ضراب را متهم کرد که برای دولت ایران میلیاردها دلار پولشویی کرده است.

   

   

  بابک زنجانی تاجری که در اواخر سال‌های دولت دهم با استفاده از روابط غیرشفاف توانست با فروش نفت و جابه‌جایی دلارهای نفتی ایران پیش برود نیز نامش همواره در کنار نام رضا ضراب برده می‌شد. نام این دو نفر با هواپیمایی که بار طلا داشت و در فرودگاه آتاتورک ترکیه برای چندساعتی توقیف شد، پیوند خورده است.

   

   

  گفته می‌شود که این هواپیما که ۱۵۰۰ کیلو طلا حمل می‌کرد، فاقد اسناد قانونی بوده است.

   

   

  ضراب تمام اتهامات علیه خود را اشتباه دانسته و اعتقاد دارد که کارهایش قانونی بوده است.

   

   

   

   

   

  خبرانلاین

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار