In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۱۹:۴۳ | کد خبر : 52666
 • Print Friendly

  رقص و پایکوبی دلیل محرومیت از تحصیل ۷ دانشجو

  یکی از این دانشجویان که به دلیل رقص و پایکوبی از تحصیل محروم شد گفت:احکام صادره را بیش از ۱۲ ترم است و حتی برای دو نفر از مجریان برنامه نیز حکم یک‌ ترم محرومیت صادر شده‌ است.

   

   

  شرق پرس: پس از انتشار ویدئویی از شب دوم جشنواره اقوام در دانشگاه سیستان‌ و بلوچستان که در آن چند تن از دانشجویان در حال رقص و پایکوبی هستند، اکنون اخبار رسیده از اعلام رای بدوی کمیته انضباطی این دانشگاه مبنی بر ۱۲ ترم محرومیت از تحصیل برای ۷ نفر از دانشجویان، حکایت دارد.

   

   

  عصر تعادل نوشت: حکم دو ترم محرومیت از تحصیل برای ۵ نفر از این دانشجویان و یک‌ ترم محرومیت از تحصیل برای دو دانشجوی دیگر در رای بدوی کمیته انضباطی این دانشگاه صادر شده‌است.

   

   

  یکی از این دانشجویان که حکم دو ترم محرومیت از تحصیل برای وی صادر شده‌است، دریافت رای کمیته انضباطی را تایید کرد.

   

   

  این دانشجو که خواست نامش فعلا منتشر نشود درباره این حکم توضیح داد:من کار خاصی انجام ندادم و حتما به این رای اعتراض می‌کنم. امیدوارم که مسئولان دانشگاه چنین ظلمی در حق ما را تایید و نهایی نکنند.

   

   

  وی در ادامه توضیح داد که بسیاری از دانشجویان هنگام اجرای برنامه احساسات خود را در این قالب بروز دادند و قربانی کردن ۷ نفر ظلم است. چرا قضیه‌ای به این سادگی را اینقدر بزرگ می‌کنند؟ نه آسیبی به‌ جایی وارد شد و جلسه هم اصلا مختلط نبود. دو ترم محرومیت از تحصیل برای ۵ دقیقه شادی ساده واقعا زور دارد.

   

   

  این دانشجو احکام صادره را بیش از ۱۲ ترم دانست و مدعی شد که حتی برای دو نفر از مجریان برنامه نیز حکم یک‌ ترم محرومیت صادر شده‌ است.

   

  علیرضا بندانی رییس دانشگاه سیستان و بلوچستان، تلفن خود را برای ارائه توضیحات در این‌باره جواب نداده و علی‌اوسط هاشمی استاندار سیستان‌ و‌ بلوچستان نیز هر گونه پاسخگویی در این‌باره را منوط به هماهنگی با روابط عمومی استانداری و تعیین وقت قبلی می‌داند.

   

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار